Savaş Pilotu Simülatörü 3B

Simülasyon oyunları kategorisinde pek çok farklı oyunu içinde bulunduran Play Store’un bugün Savaş oyunları kategorisinde de yer alabilecek olan enteresan ve görsel bakımdan zengin olan oyunu Savaş Pilotu Simülatörü 3B oyununu inceleyeceğiz.

Oyunun Künyesi;

Kategori: Simülasyon Oyunları

Geliştirici: Fun Games For Free

Son Güncelleme: 17 Ocak 2017

Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri

Oyunun Ayrıntıları;

Bir pilot olabileceğiz ve göklerde sonsuzluğa süzülebileceğiz bu simülasyon oyununda, sizi harika maceralar bekliyor.

Seçeceğiniz uçak ile gerçekçi 3B grafiklerin bulunduğu oyunda eğitimlerden geçerek hem eğlenceli hem de zorlu görevlere gideceksiniz.

Oyun, uçak bakımından oldukça zengin. Oyunda pek çok çeşitte uçak bulunuyor. Jetler, tek pervaneli motorlar, yolcu uçaklarının yanında asker uçakları da dahil olmak üzere çok fazla uçak çeşidi bulunuyor.

Oyunun oynanışı da kolay. Çoğu uçak simülasyonu oyunlarında oyunun dinamiğine hakim olabilmek zor olduğundan alışma süresi de uzuyordu. Fakat bu oyunda kolay bir oynama dinamiği karşımıza çıktığından dolayı, oyuna bağlanma ve adapte olma süresi de kısalıyor ve bir anda sizi içine alıyor.

Farklı senaryolarda oynama şansınız da var. Farklı görevler yaparak oyunda ilerleyebilirsiniz. O senaryolardan bazıları;

-Acil Durumlar

-Kurtarma Görevleri

-Zorlu İnişler

-Yangınlar

-Yarışlar

Oyunun Özellikleri;

 

  • Oyun, internet bağlantısı gerektirmediğinden, telefonunuzun çekmediği yerlerde dahi uçaklarınız ile uçuşa geçebilirsiniz. Her an her yerde yanınızda olan bir oyun olacak.
  • Oyun, şiddet ya da diğer herhangi bir erişkin içeriği BARINDIRMAMAKTADIR. Çocuklarınızla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.
  • Neredeyse tüm Andorid cihazlarda kullanılabilir bir oyun. Üstelik devamlı da güncelleniyor. Böylece oyun bir yerde duraksamaya girerek oyuncuyu sıkmıyor.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B APK İndir

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir