En İyi Gameloft Oyunları

Gameloft , mobil marketlerin en sevilen ve en çok ödül alan oyunlarını geliştiren firması. Gameloft, Android’in mobil marketi olan Play Store’da aksiyondan simülasyona, maceradan klasik oyunlara kadar pek çok kategoriden yaklaşık 80 tane oyunu bulunduruyor.

 

Asphalt Xtreme: Offroad Racing

Gameloft’un şu aralar ‘vitrin’ oyunu olarak anılan Asphalt Xtreme, son güncellemesini 20 Aralık 2016 tarihinde alan ve yaklaşık 10 milyon indirmeye sahip, yarış oyunudur.

Klasik yarış oyunlarının dışına çıkarak, sizi tamamen Gameloft kalitesinde hissettiren Asphalt Xtreme: Offroad Racing’de, 35 farklı canavar makine ile yarışacak ve tarzını da ortaya çıkartacaksın. Üstelik bu canavar makineler, arazi araçlarının kralları olarak bilinen Jeep, Predator, Mercedes-Benz gibi markaların lisanslı motor gücünden yararlanılarak tasarlandı.

Yarışlar için düzenlenmiş olan özel yollardan sıkılanlar da bu oyunda kendini özgür hissedecek, çünkü oyunda tüm dünya senin yarış pistin olacak.

Oyun yüksek grafiklere sahip olduğundan ve çevrimiçi oynandığından dolayı, minimum sistem gereksinimleri 1 GB Ram, 1,2 GHz CPU, ve en az 1,4 GB’lık boş alana ihtiyaç duyuyor.

 

Android Versiyonu  –  İos Versiyonu

Vegas Gangsteri

Aksiyon oyunları kategorisinde çıktığı günden beri listelerde başı çeken oyunlardan biri olan, yine yüksek grafikli ve Gameloft garantisi altında olan Vegas Gangsteri oyunununda, serbest dünya temalı Günahlar Şehri’nde tehlikeli bir yolculuğa atılacaksınız.

Oyun, 80 hikayeli görevleri ile sizi kendine bağlayacak. Ayrıca hikaye modunda ise dövüş uzmanı olabilirsin.

Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda yükselen bir karma dövüş sanatları uzmanı olarak oynayacaksın. Mafya tarafından köşeye sıkıştırılmış bir durumda yılın dövüşünde maçı kaybetmen gerekiyordu. Ancak rakibin senden önce davranıp yere yıkılınca, kumarhane sahibi ve ünlü baba Veliano’nun mükemmel planı da suya düştü. Ve sen az önce şehrin en aranan adamı oldun. Suçun her yana yayıldığı bu şehirde silahına sıkıca sarılman ve en çılgın mafya savaşlarından birine karışman gerekecek.

Oyun, grafikleri nedeni ile yine çok yüksek bir yer kaplıyor. Oyunu telefonunuza indirdiğinizde yaklaşık 2.5 GB’lık bir alanı gözden çıkarmış olacaksınız. Android 3.0 ve üzeri sürümler için oynanabilmektedir.

 

Android Versiyonu – İos Versiyonu

 

Dragon Mania Efsaneleri

Simülasyon oyunları kategorisinde yer alan, özellikle teenage grubuna hitap ediyor gibi gözükse de, yetişkinlerin de severek oynadığı Dragon Mania Efsaneleri oyununda, hem renkli grafikleri ile hem de oynanışı ile sizi çok etkileyecek.

Oyunda, Ejderistan gezegenindesiniz ve 350’den fazla eşsiz türü bulunan şirin, pullu ama bir o kadar da güçlü olan ejder yavrusu koleksiyonu ile oynayacaksın.

Ejderlerini büyüterek, onları Ejder Kral için savaşlara sokabilirsin. Heyecan dolu 3’e 3 savaşlarda onlara bir ders vermelisin. Ejderlerini akademiye götürerek, becerilerini artırabilir ve özel saldırı eğitimleri verebilirsin. Ayrıca gücünü diğer arkadaşların ile birleştirmek istiyorsan da klanlara katılabilirsin.

Oyun yaklaşık 50 milyon indirilmeye sahip, ayrıca Android’in 4.0 ve üzeri versiyonlarında oynanabilir.

 

Android Versiyonu – İos versiyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir