Çılgın Ragbi

Oyunun Künyesi:

Kategori: Spor Oyunları

Geliştirici: Mouse Games

Son Güncelleme: 12 Aralık 2016

Gereken Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

Ücretsiz

Oyunun Ayrıntıları:

Ragbi, ülkemizde fazla oynanmayan ama mobil oyunlar ile giderek hayatımıza girme aşamasında olan bir spordur. Biz de bu sporu biraz olsun tanıtmak için, Çılgın Ragbi oyununu sizlere tanıtmak istedik.

Çılgın Ragbi oyununda, takımını oluşturman gerekiyor. Geliştirilmiş yepyeni dokunma kontrolleri ve oyun modlarını kullanarak da saldırı ve savunma hareketlerini kontrol edebilirsin.

Oyunda eşsiz görüntüler ile harika bir şekilde tasarlanmış oyuncular mevcut. Oyunun gerçekçiliğini bu özellikler artırıyor. Hızlı oyun modu ya da turnuva modunda oynayarak kariyer yapabilirsiniz. Ragbi oyununa da böylece alışmış olacaksın.

Yepyeni, sezgisel tıklamaları ve ekran kontrollerini kullan, koşu saldısı yaparak, pas vererek ve blok içerisinde şiddetli çarpışarak gol at ve puan kazan. Güçlendirilmiş grafikler sayesinde yenilikçi görselliğin ve çevresel efektlerin tadını çıkaracak, şimdiye kadar görülmemiş gerçekçi futbolun deneyimini yaşayacaksın!

Oyun, Play Store’da tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor fakat oyun içi bazı ögeler için ekstra ücretlendirme alındığını unutmayın.

Şimdiden iyi maçlar dileriz.

ÇILGIN RAGBİ APK İNDİR

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir