Last Empire – War Z

Oyunun Künyesi:

Kategori: Strateji Oyunları

Geliştirici: im30.net

Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Son Güncelleme: 28 Aralık 2016

Ücretsiz

Oyunun Ayrıntıları:

Gerçekçi grafikleri ile oyun severlerin ilgisini çeken ve aldığı güncellemeler ile de yeniliğini daima koruyan strateji oyunu Last Empire-War Z oyununu Android cihazların mobil marketi olan Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Last Empire-War Z’de düşmanlarına karşı savaşabileceğin, bu savaşta yanına müttefikler de katabileceğin bir oyun. Dünyanın her yerinden oynanan küresel bir strateji oyunudur.

Düşmanlarının acımasız ve çok güçlü olduklarını unutmamalısın. Yapman gerekenler ise kolay gibi görünse de aslında mücadele verdirecek, hayatta kalmak. Evini savun ve hayatta kal, böylece senle birlikte hayatta kalanlar ile birlikte zombi ordularına ve düşmanlara karşı savaşacaksın.

Özellikler:

 

  • Last Empire-War Z oyunu, dünya çapından oyuncuların bulunduğu, gerçek düşmanlar ve müttefikler ile oynanan gerçek zamanlı bir oyundur. Dünyanın her bölgesindeki savaşlar hemen görüntülenebilir.
  • Evini yani şehrini geliştirerek, en güçlü orduyu oluşturman gerekiyor. Ayrıca kıyamet ordunu oluştururken, evinin savunmasını da geliştirmeyi unutmamalısın. Böylece sana savaş açan düşmanların bozguna uğrayacaklar.
  • Sadece askerlere karşı da savaşmayacaksın üstelik, zombi canavarların da bulunduğu oyunda, zombi katliamları yapacaksın. Kimsenin seni yıkmasına izin verme.
  • Çeşitli oyun tarzları mevcut. Sana en uygun oyun tarzını seçebilirsin. Strateji geliştirmeyi de unutmamalısın. Gerçek bir komutan ol ve askerlerini yönlendir.
  • Kıyamet gününde çiftçi, hırsız, barış elçisi veya başkalarının tahıl rezervleri olabilirsiniz. Ehh, evet, zombi de olabilirsiniz.
  • Düşmanlarının şehrini yağmalamamaları için mücadele et. Kanının son damlasına kadar.

Android Apk İndir

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir