En Gelişmiş Mobil Oyun : DAWN OF TITANS

Oyunun Künyesi

Geliştirici: NaturalMotionGames Ltd

Kategori: Strateji Oyunları

Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Son Güncelleme: 6 Aralık 2016

Ücretsiz

Oyunun Detayları

Dawn of Titans, mobil oyunlar aleminde belki de şuana kadar gelmiş olan en iyi grafiklere sahip oyun. Titanların şafağında, binlerce savaşçı ile destansı muharebelerde boy göstereceksin. Üstelik grafikler ile de bu oyundan oldukça zevk alacaksın.

Oyun temelinde, klasik bir strateji oyunu olma özelliği taşıyor. Yani amaç, kendi diyarını koruyarak ve geliştirerek, askeri birliklerinle birlikte diğer düşman diyarları ele geçirmek. Ordunu güçlendirerek de savaş arenalarındaki kazanma oranını artırıyorsun.

Fakat her ne kadar klasik bir strateji oyunu gibi gözükse de, yani benzerlikler olsa da aslında oyun baştan aşağı muazzam ve farklı bir şekilde tasarlanmış. Tıpkı bir konsol oyununda gibi grafikler elde ediyorsunuz.

3D fantezi diyarında, kendi krallığını kurarak, halkına hükmedeceksin ve Titanlar ile de mücadelelere gireceksin. Krallığına yeni topraklar katacaksın ve ganimetlerinden faydalanacaksın. Oyunun savaş mekaniği de gerçekten ilgi çekici.

Gerçek zamanlı savaş kontrolünün bulunduğu oyunda, güçlü zırhlar ve silahlara sahip olan orduların olacak. Böylece savaşın keyfi bin kat artacaktır.

Oyunda, diğer strateji oyunlarında olduğu gibi ittifak kurarak da yayılabilirsin. Kendine uygun olan ittifakı seç ve aralarına katıl böylece hem savaşlarda hem de hammaddelerde ittifaklarından faydalanabilirsin.

Sadece savaşlarda değil, kendini günlük,aylık,haftalık özel görevlerde de gösterebileceksin. Bu görevleri tamamladıkça muhteşem ganimetlere de sahip olabilirsin.

Sıralama ile işleyen Dawn of Titans’da üst sıralara çıkmak için tüm düşmanlarını yerle bir etmen gerekecek.

Dawn Of Titans İndir Apk

Dawn Of Titans İndir iOS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir