AGENT ALICE

Oyunun Künyesi:

Geliştirici: Wooga

Kategori: Bulmaca

Son Güncelleme: 8 Eylül 2015

Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Ücretsiz

Oyunun Detayları:

Hem bulmaca çözüp hem de sır perdelerini aralamak istiyorsanız eğer Agent Alice oyunu tam da size göre.

Özel ajanımız Alice Wallace ile birlikte, binlerce bulmacayı çözmeli ve macera dolu bölümleri geçmelisiniz. Bölümlerde ki ipuçlarını vererek, suçlular hakkında öngörülere sahip olun ve adım adım bu ipuçlarını takip ederek, suçların ardındaki gizemi çözmelisiniz.

Her hafta yepyeni bölümleri ile birlikte ajanımız Alice Wallace ve ekibiyle macera dolu anlara atılacaksınız. Bu bölümlerin hepsinde hem eğleneceksiniz hem de ipuçlarını takip edeceksiniz. Oyunda sadece gizlenmiş bulmacalar da yok üstelik, oyunun heyecanı da tam olarak burada başlıyor. Çeviklik ve hız da bu oyunda oldukça önemli.

Oyunun her güncellemesi ile birlikte, bambaşka maceraları içeren yeni bölümler oyuna ekleniyor. Böylece oyundan hiç sıkılmıyorsunuz.

Dünyanın dört bir yanında çözdüğünüz bulmacalar ile suç oranını azaltacaksınız ve yüksek kaliteli olan oyun grafikleri ile en iyi oyun deneyiminizi yaşayacaksınız.

Oyuna ilk girdiğinizde, bölüme başlayacaksınız. Bölümlerde sizlere bazı eşya, hayvan vb. kelimeler verilecek. Bu kelimelerdeki nesneleri ve canlıları, olay yerinde bulmanız gerekiyor. Göz bonusu kullanırsanız, kısa süreli şekilde oyunda nesnelerden birinin yerini görebilirsiniz. Gizlenmiş nesneleri bulduktan sonra, ipuçlarını çözmeniz gerekecek. Bazen de bulmacalar olacak. Tüm bulmacaları bir araya getirerek, büyük ipucunu bulmalısınız. Bulduklarınızı polis ve klinik araştırarak size bazı bilgiler verecekler. Siz de bu bilgiler doğrultusunda şüpheliler arasında suçlunun kim olduğunu bulacaksınız.

Küçük Bir Hatırlatma:

Agent Alice oyununu indirmek ve oynamak bedavadır, ancak oyun içinde gerçek parayla sanal öğeler satın almak da mümkündür. Eğer dilerseniz cihazınızın ayarlarından uygulama içi alışverişleri engelleyebilirsiniz.

Agent Alice oynarken, Facebook’a bağlanabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızın derecelerini de görebilirsiniz. Bunun için de internet bağlantısı gerekmektedir.

Android Apk İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir