War Machines: Tank Oyunu

Fun Games For Free şirketi tarafından geliştirilen Aksiyon oyunu olan War Machines: Tank Oyunu’nu inceleyeceğiz bugün ki yazımızda.

Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilen War Machines, Android’in 4.0.3 ve üzeri versiyonlarında oynanabiliyor ve 5 Aralık 2016 tarihinde de son güncellemesini aldı.

Oyundan bahsetme aşamasına geçebiliriz artık.

Adından da anlaşıldığı üzere oyun, tanklı savaş oyunu. Tankınızı seçecek ve gerçek zamanlı bir savaşta arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara meydan okuyacaksınız. Bilgisayar değil tamamen gerçek kişilere karşı savaşacaksınız.

Ülkenizi seçerek giriş yaptığınız oyunda, ülkenizi düşmanlara karşı korumalısınız. Çin, Amerika, Japonya gibi dünyanın en uç noktalarından oyuncularla rekabet içerisine gireceksin.

Oyunda iki adet oyun modu bulunuyor. Bunlardan ilki takım bazlı savaşlar, diğeri ise meydan kavgası türü çarpışmalar.

Stratejine bağlı olarak, çok sayıda güçlü araçtan birini tank olarak seç. Düşman bölgesinde hızla keşif yapmak ve takımına savaşın gidişatını değiştirecek istihbaratı sağlamak için hafif bir tank seç. Veya tankların en ağırı ve güçlüsü olan Panzer’i seç ve düşmana hak ettiği dersi ver.

Tanklarınızın seviyelerini yükselterek, çok daha güçlü olabilirsiniz. Yeni tankların kilitlerini açarak, hangi parçaları yükselteceğinle ilgili stratejik kararlar vermelisin. Tankına desen ve şekiller ekleyerek onu özelleştirebilirsin. Düşmanlarına hem gücünü hem de yaratıcılığını kanıtlamış olacaksın.

Çeşitli savaş alanlarında-Avrupa şehirleri, sanayi bölgeleri ve çorak topraklar gibi farklı 2. Dünya Savaşı meydanlarında- savaş ve düşmanlarını vurmalısın. Savaş alanını tanı ve düşmana yapacağın saldırıda çok daha üstün gel.

İndirmek için : http://android.indirveoyna.com/warmachinestankoyunu.htm

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir