Prince of Persia: Shadow&Flame

Hem oyunlarıyla hem de filmleriyle herkesin beğenisini kazanan Prince of Persia’nın yeni oyunu Prince of Percia: Shadow & Flame, Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilen bir mobil oyundur. Bugün ki yazımızda da bu oyun hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Play Store’un Macera Oyunları kategorisinde yer alan ve bu kategori içerisinde de yerini sağlamlaştıran oyun, şuanda indirimli olarak 0.20 TL karşılığında yüklenebiliyor.

Gezgin prensimizin maceraları destansı bir şekilde devam ediyor. Oyunun görsel şöleni de azımsanacak gibi değil.

Orijinal oyunun hikayesini destansı bir şekilde devam ettirdiğini görüyoruz. 3D görseller ile bütünleştirilen oyunda da 14 aşamayı keşfedeceksiniz. 5 farklı ortam da birer teknoloji harikası.

Çoklu düşman ve taktik mücadele ile nefesleri tutacağınız bir savaş sistemi bu oyunda sizleri bekliyor. Düşmanınızı yerle bir edeceğiniz müthiş kombolar ile de gücünüz katlanacak. Yeni silahlar kazanarak da heyecan giderek artıyor.

Oyun, dokunmatik ekranlar için tasarlanmış olan Prince of Percia platformunu deneyimleyeceksiniz. Üstelik oyunda iki farklı kontrol sistemi de mevcut. Bunlar;

-Hareket merkezli

-Klasik Sanal Joystick

İstediğiniz kontrol sistemini seçerek oyunu tamamen konforlu bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyun Türkçe dahil toplamda 12 dilde oynanabiliyor. Oyunun Türkçe dil desteğinin bulunması tabiki de onun bu kadar sevilmesinin nedenlerinden birisi.

Görevleri ne kadar çok tamamlarsan listelerde o kadar yukarıya çıkarsın. Böylece liderlik koltuğuna oturabilirsin.

Facebook’a bağlanarak ise skorlarını arkadaşların ile anında paylaşabilirsin.

Android APK İndir

iOS İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir