MOBU: KORKU HİKAYESİ

Panteon tarafından geliştirilen Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan MoBu-Korku Hikayesi oyununu konuk edeceğiz bugün ki köşemizde.

resim2_mobu-korku-hikayesi-5

Bu oyunumuzu Play Store üzerinden Android tabanlı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz, fakat oyunu oynayabilmek için Android 2.3.3 ve üzeri versiyonlarına sahip olmalısınız.

Oyunun ayrıntıları işte burada;

Oyunumuzun ana karakteri 5 fil iştahına sahip olan gorilimiz MoBu. MoBu, bir gün bir büyücü olan MaGu ile tanışır, ve ondan kısa kollarını uzatmasını sağlayan büyülü bir güç alır. Diğer birçok platform oyunundan farklı olarak MoBu, koşarak ya da yürüyerek değil, kollarını daldan dala atarak açlığıyla yarışır. Yaratıcı ve benzersiz oyun mekanikleriyle, vahşi ormanlarda yabani otların arasından lavlarla çevrili taşların üzerinden kurtuluşa atlayın.

Oyunda hız oldukça önemli olsa da dikkatli davranmazsanız ne yazık ki beceremezsiniz. Oynaması kolay olan bu oyunu, bitirmek ise inanın oldukça zor.

Oyunda 5 farklı ortamda oynanan 75 farklı bölümde yarışabileceksiniz. Vahşi yaratıklar ile dolu kasvetli bir orman temalı olan bu oyunda çok eğleneceksiniz. Bataklıklar ise kimyasal atıklar ile dolu olacak. Bir başka bölümde ise lavlar akan bir volkanın ağzında yarışacaksınız. Zorluklar ile dolu altın tapınakta ise oldukça zorlanacaksınız.

Oyun ayrıca cadılar bayramına özel olarak tasarlanmış kabus ormanını da bulunduruyor. Bu da geliştiricilerin bizlere bir sürprizi.

MoBu’yu istediğiniz gibi giydirebileceğiniz tam 23 farklı kıyafet seçeneği de mevcut. Bu özelleştirmeler ile oyundan gerçekten tat alacaksınız. Her bölüm sonunda ise o bölümdeki oynanışınızın videosunu arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir