Karanlığı Ortaya Çıkar : Devilian

Çıkışı ile beraber, Play Store Rol Oyunları kategorisini alt üst ederek üst sıralara yerleşen Devilian, çok ünlü oyunların geliştiricisi olan GAMEVİL şirketi tarafından geliştirilen bir oyun.

Çift suratlı savaşçıların ve karanlık yürekli düşmanların çarpıştığı bu oyunda, intikam yolculuğunuzda düşman ordularını yok edeceksiniz. Bu trajik hikayede canavarları ve düşmanları devirmek için Devilian gücünü kullanmalısın.

Karanlık aksiyon RPG oyunu olan Devilian, aynı zamanda içindeki karanlığı ortaya çıkaracak ve Şeytani Birliği parçalayacak.

İşte en güçlü ve en karanlık intikamı yüreğinde hisseden, Devilian savaşçıları;

-ÖbürDünya’dan gelen sevimli Elin

-Chakrum savuran Savaş Büyücüsü Ayla

-Öfke dolu Yıkım Şövalyesi Kylar

Oyunda birden çok, savaş modu bulunuyor. Bu modlardan bazıları;

-Sefer modu, Akın Modu, Arena Modu, Cehennem Kulesi ve Günlük Zindan. Günlük zindanlarda özellikle çeşitli nadir nesneler ve ödüller kazanabilirsiniz.

Devilia Modu’nda oynayarak, daha fazla eylem ve eşsiz yetenekleri ortaya çıkarabilirsin. Bu şeytani dönüşüme katılmak seni yüce kılacak. Ayrıca bu modda maksimum hasar vermek için yıkıcı atak komboları gerçekleştirebilirsin.

Şeytan Taşları, hayal edemeyeceğin kadar kudretli karanlık güçler içeren parçalardır, bunları toplayarak güçlü bir Devilian oluşturabilirsin. Etkili silahları toplayarak, onları kazandığın altınlar ile güçlendirebilirsin.

Savaş becerilerini artırmak ise oyunun en önemli detaylarından birisidir. Buna göre savaş becerilerini ne kadar artırırsan, savaşları kazanma gücün o kadar çok artacaktır.

Oyunu indirdiğiniz zaman, grafiklerine hayran kalacaksınız hatta şaşıracaksınız. Harika bir görsel şölen sizleri bekliyor.

Devillian İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir