Dominations Oyunu Hakkında

Strateji oyunları sevenlerin yeni gözdesi DomiNations oyunu ile karşı karşıyayız bugün. Oyunun geliştirici şirketi Nexon M Inc. Üstelik şirket, Play Store’un En İyi Geliştirici şirketleri arasında yer alıyor.

maxresdefault-2

Medeniyetlerin şafağında, kendi güzel ve barış dolu şehrinizi kuracaksınız. Vatandaşlarınıza liderlik edeceksiniz ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı da savaşacaksınız. Savaşta, düşmanlarınızın ülkesindeki ganimetleri yağmalayacaksınız, böylece medeniyetinizi geliştireceksiniz.

Oyunun genel konusu bu şekilde şimdi işleyiş hakkında biraz bilgi verelim.

Oyunda, medeniyetinizi geliştirmek için gereken bilgileri, üniversitedeki Leonardo Da Vinci, Kral Sejong gibi akıl hocalarından alabilirsin.

Medeniyetini savaşarak, strateji yaparak geliştir böylece modern zamanlara kadar taşı.

Şehrini istediğin gibi tasarlayabilirsin. Dünyanın çeşitli yerlerindeki harikaları, şehrine getirebilirsin, istersen Babil’in Asma Bahçeleri istersen Kolezyum, hepsi senin medeniyetine katılmayı bekliyorlar.

Tarihi savaşlara katılarak, önemli yerlerin kaynaklarını ele geçirebilirsin, gücünü tüm dünyaya kanıtlayabilirsin.

Tarihteki yerini almak için 8 farklı medeniyetten birini seç. Roma, İngiltere, Çin, Fransa, Alman, Fransız, Japon, Kore ve Yunan medeniyetlerinden birini seçebilirsin, her bir medeniyetin güçlü olduğu ayrı bir yönü vardır. Bu güçlü yönleri kullanarak vandallar ve samuraylar gibi özel birlikler eğit, düşmanlarını yağmala ve şehrini geliştir.

Yeni kaynaklar araştırarak, yeni silah teknolojileri bulabilirsin böylece ekonomini geliştirebilirsin. Bilimsel keşifler ile birliklerini güçlendirebilir ve ordunu en üst seviyelere çıkarabilirsin.

Kendine müttefikler bularak, dünya savaşlarına katılabilirsin. Müttefiklerinden aldığın destek ile ülkene ganimet kazandırabilirsin.

Bunların hepsi DomiNations oyununda üstelik ücretsiz.

Android Apk İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir