The Tribez: Build a Village

Game Insıght şirketi tarafından geliştirilen simülasyon oyunları kategorisinde yer alan The Tribez oyunu aslında Play Store’un seri şeklinde olan oyunlarından biri. Biz bu serinin Build a Village oyununu tanıtacağız.

unnamed-4

Oyuna ilk giriş yaptığınızda sizi harika bir görsel karşılayacak. Oyunun grafikleri gerçekten çok hoş ve sizi farklı diyarlara sürüklerken de heyecanınızı artırıyor. Sırlar ve gizemlerle dolu olan bir dünyada keşiflerle dolu uzak bir geçmişe yolculuk edeceksiniz. Bu macerada kilometrelerce uzakta eski zamanlardan saklanan ve barışsever insanların yaşadığı gizemli ve ilkel bir dünyaya varacaksınız. Burada kendi taş devri köyünüzü inşa edeceksiniz ve kabilenizi yönetin.

Uzaklardan geldiğiniz için kabileniz sizi tanrılar tarafından gönderile bir elçi sanacak. Siz de onlarla el birliği yaparak bu köyde barış içerisinde yaşayacaksınız.

Bu oyunda ilkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve bir tiyatro bile oluşturabilirsiniz. Tonlarca yapı ile ilerleyin. Bu büyüleyici dünyada çok farklı görevler ve büyülü aktiviteler sizi bekliyor olacak.

Ayrıca komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olabilirsiniz. Ülkenizin ekonomisini geliştirecek, yeni araziler keşfedecek ve kabile üyeleriniz ile evcil dinozorları bu köyde yetiştirebilirsiniz. Tribez’de gerçek bir dünyada yaşıyormuş gibi olacaksınız.

Oyunun güzel yanlarından birisi de internet olmadan çevrimdışı modda da oynanabiliyor olmasıdır. İstediğiniz her yerde oyunun tadına varabilirsiniz. Muhteşem grafikler ile hareketli animasyonlar göz zevkinize de hitap edecekler.

Yüzlerce büyüleyici görev ile hazine ve eserleri arayabilirsiniz. Uzak adaları keşfedebilir ve gizemli mağaralara keşifler düzenleyebilirsiniz.

Bu harika oyuna ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Oyun son güncellemesini 23 Ekim tarihinde aldı ve 4.0 üzeri Android sürümlerinde çalışmaktadır.

İndirmek için : http://android.indirveoyna.com/the-tribez-build-a-village.htm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir