JURASSIC WORLD: THE GAME

Ünlü film Jurassic Park’ın devasa ve muhteşem olan dinozorlarına bu oyunda şahit olacaksınız. Ludia Inc. Tarafından yayınlanan Jurassic World:The Game adlı simülasyon oyununda, yeni filmde yer alan 140 üzeri dinozora hayat verecek ve rakiplerinle yapacağın savaşlarda onlara dünyayı dar edeceksin.

main

Oyun iki sistem üzerinde kurulu. İlk olarak yapmanız gereken, dinozorlarınızın gelişmesi ve büyümesi için bir park inşa etmek. Daha sonra ise eşsiz dinozor dövüşlerine tanıklık edeceğiniz savaş arenalarına katılacaksınız.

Hep kazanan bir Savaş Arenası takımı kurmak için dinozorların büyüyüp gelişmesine imkan sağlayacak, en verimli ve en etkili parkı kurman gerekecek. Sürprizlerle dolu kart paketlerini alırken yeni ve şaşırtıcı dinozor türlerini keşfet. Günlük olarak dinozorlarını besleyip genetik açıdan geliştirirken Owen, Claire ve filmdeki diğer favori karakterlerine katıl. 

150’ye yakın farklı türlerdeki dinozor yumurtalarını toplayacak, yumurtadan çıkaracak ve geliştireceksin.

Filmden feyz alınarak tasarlanan yeşil doğaya simgeleşmiş binaları yerleştirecek ve onları yükselteceksin.

Canlı savaşlarda, dünyanın dört bir yanından rakiplerine meydan oku ve dinozorlarının gücüne güven.

Filmden karakterlerle etkileşime girerek yeni senaryolarda oyna.

Hasbro Brawlasaurs oyuncakları ile doğrudan oynayarak, deneyimini geliştir.

Günlük ödüllerde şunları kazanabilirsin: Altın, DNA…

Oyunun genel özelliklerini bu şekilde sıraladık. Eğer sizde Jurassic World dünyasına adım atmak istiyorsanız, Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyunu Play Store’dan İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir