Iron Kill Robot Dövüş Oyunları

Play Motion Pte Ltd. tarafından geliştirilen, Play Store’da aksiyon oyunları kategorisinde yer alan İron Kill Robot Dövüş Oyunları’nı inceleyeceğiz.maxresdefault-8

Iron Kill oyununda dünyanın en büyük robot savaşçısı olma yolunda ilerleyeceksiniz. Bu oyun mobil cihazlardaki en iyi multiplayer olarak oynanan robot savaş oyunudur.

Oyunun multiplayer olduğunu belirttiğimiz gibi, oyunda dünyanın dört bir yanından olan oyuncularla savaşacaksınız. Dünyanın en güçlü robot savaşçısını yaratmalısınız ve kontrol etmelisiniz.

Gerçek yumruk ve özel hareket paketlerini açarak, gücünüze güç katabilirsiniz. Savaşlarda transformerlara dönüşen özel yetenek kilitlerini de açabilirsiniz.

PvP arenalarda savaşarak kupaları kazanabilir ve dünya liderlik sıralamasında en üst sıralara yükselebilirsiniz. Özellikle Transformers filminden sonra artan robot savaşçılar sevgisi sizi de etkilediyse eğer bu oyun oldukça fazla ilginizi çekecektir.

Oyuna Facebook ile de giriş yapabilirsiniz. Bu sayede sadece dünyadan oyuncular ile değil, kendi arkadaşlarınız ile de savaşabileceksiniz.

Iron Kill Şampiyonluk Lig’ini kazanmak için birden çok Alanda PATRONLAR ile savaşın.
Havalı ödüller kazanmak için Sınırlı ETKİNLİKLER, Sergi Dövüşleri ve Limitli Zaman ETKİNLİKLERİ’ne katılın.

Oyunu oynayabilmeniz için, ağ bağlantınızın olması gerekmektedir. Ayrıca, oyunu Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Iron Kill Robot Apk İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir