Cooking Tale – Yemek Oyunu

Yemek pişirmeyi sevenlerin oyunu Cooking Tale karşınızda. Bu oyunda Süper Şef Audrey ile beraber eşsiz yemeklere imza atacaksınız. Dilerseniz tatlı, dilerseniz yemek hatta pasta bile yaparak farklı sofralar kuracaksın ve mutluluğunu diğer aşçılarla paylaşacaksın.

cooking_tale1

Oyunda farklı şehirlere gidecek ve gittiğin her şehirde yeni bir restoran ya da kafe sahibi olacaksın Bu mekanlarda, gelen müşterilerin isteklerini hızlıca yerine getirmelisin. Müşteriler bazen burger, makarna ya da pizza yemek isteyecekler bazen de dondurma, pasta ya da cupcake. Sen de tüm bunları harika bir sunum ile hazırlayacaksın ve müşterilerinin memnun kalmasını sağlayacaksın.

Cooking Tale sayesinde gurme bir şef olabilirsin. Unutma bunu başarmak için öncelikle oyunu indirmen gerekiyor ve oyunu Play Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsin.

Egzotik tatların da yer aldığı oyunda, istersen Uzakdoğu mutfağına kadar uzanıp sebzeli noodle bile yapabilirsin. Bu tamamen sana kalmış. İngilizlerin klasik beş çayı vakitleri için hazırlayacağın harika kurabiyelerin de olacak.

Bu oyunda hem zamana karşı yarışacaksın hem de becerilerini geliştireceksin. Ne kadar hızlı sipariş teslimatı yaparsan, müşterilerin o kadar memnun kalır ve sen daha fazla para kazanırsın. Bazı yemekler kolayca hazırlanıyor fakat bazılarında ise gerçekten vakti dikkatli kullanman gerekecektir.

Haritadaki her yeni bölümde yepyeni bir restoran, lezzetli yeni tarifler keşfedecek ve birbirinden eğlenceli müşteriler ile tanışacaksın! Dükkanında bir sihirbaz, bir kraliçe hatta bir hırsız görmen an meselesi.

Tüm dünyadan tarifler öğrenebileceğin ve yepyeni mutfak aletleri satın alarak mutfağını dünyanın en iyi mutfağı haline getirebileceğin eşsiz yemek yapma oyunu Cooking Tale, Play Store’da Arcade oyunlar kategorisinde yer alıyor. Ayrıca oyunun geliştiricisi ise Gamegos şirketi.

Muhteşem aşçılara şimdiden kolay gelsin, ellerinize sağlık.

Cooking Tale – Yemek Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir