Avakin Life İncelemesi

Lockwood Publishing Ltd şirketi tarafından geliştirilen bu harika rol oyununda çok eğleneceksiniz. Bu üç boyutlu oyunda sosyalleşecek ve yarışacaksınız.

avakin_life

İşte oyunun detayları;

Oyun harika tasarlanmış bir dünya üzerinde kurulu. Bu dünyada arkadaşlarınız ile dolaşacak, ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Gördüğünüz her konuma gidebileceğiniz, devamlı güncellenen dünyayı gezebileceksiniz.

Üstelik yaşadığınız yeri de dekore edebileceksiniz. Yaşadığınız daireyi farklı dizaynlar ile süsleyerek, bulunmaz bir özel buluşma yerine çevirin. Düzenli olarak güncellenen mobilyalar ile de devamlı evinizi yenileyin.

Dilerseniz, evinizde parti verebilir ve arkadaşlarınız ile çok eğlenebilirsiniz. Ama unutmayın çok çalışmalısınız çünkü sadece en iyi daireler üst sıralarda olacaklardır.

Bu eşsiz oyunu üç boyutlu olarak ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Özgürlüğüne düşkün olanlar için bu oyunda keşifler yapabileceksiniz. Yeni arkadaşlar edinin ve eski arkadaşlarınız ile eğlenin.

Arkadaşlarınızın dairelerine de giderek sosyalleşebilirsiniz ve partilere katılabilirsiniz.

En iyi daireyi siz yapmalısınız böylece sıralamada en üstlere çıkacaksınız.

Çevreleri, mobilyaları ve animasyonları genişletmek için düzenli şekilde güncellemeler alan Avakin Life oyununda çok eğleneceksiniz.

Oyunun basit ve sezgisel arayüzü ile kolay oynanabilir ve oyun içi mesajlaşma profilleri ile arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Avakin Life, en son güncellemesini 6 Kasım 2016 tarihinde aldı, oyunun en güncel versiyonuna ulaşmak için Play Store’dan hemen indirebilirsiniz.

Avakin Life İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir