Toca Life Oyun Serisi

Toca Life oyunları, Play Store’da en sevilen oyun serilerinden birisidir. Bu yüzden bugün ki yazımızda bu seriyi konuk ediyoruz. Oyun serisinin geliştiricisi Toca Boca şirketidir. Eğitim ve rol oyunları kategorisinde yer almaktadır. Oyunlar Play Store’da ücretli olarak indirilmektedir. İşte kısa kısa Toca Life oyunları;

traffic_storytelling_life

Toca Life:Town

Oyun Fiyatı: 5.99 TL

Bu oyunumuzda, Toca Boca karakterleri ile bir şehir kuruyorsunuz. İster şehri gezin ister alışveriş yapın isterseniz de öğle yemeği pişirmek için restorana gidin. Üstelik yüzmek için sahile de gidebilirsiniz.

Her yerde defineler gizli. Işıkları açın ve kapatın, çöp kutusuna çöpleri atın veya arkadaşlarınıza vermek için mağazada bir hediye sarın. Göle taş atın, gece ve gündüz için güneşe dokunun. Unutmayın, hiçbir kural yok; her şeyle etkileşime geçin, tuvaletle bile!

Oyunda 21 karakter mevcut. Keşfetmeniz için ise 7 konum var. 30 farklı yemek pişirebilmeniz de cabası.

Toca Lab

Oyun Ücreti: 5.99 TL

Deney yapmaktan hoşlanıyor iseniz bu oyunu kesinlikle çok beğeneceksiniz. Toca Lab’de Toca Boca karakterlerinden istediğiniz ile oynayarak deneyler yapabilirsiniz.

Laboratuvar aletleriyle deney yaparak elementleri keşfedin!
* Elementi santrifüje koyup tur attırın
* Elementlerinizi Bunsen lambasında ısıtın.
* Elementi soğutucu maddeyle buz üzerine koyun!
* Deney tüplerinden bir iki damla gizemli sıvı ekleyin
* Voltajlarını değiştirin ve osiloskopla manyetik hale getirin

Toca Life: Vacation

Oyun ücreti: 5.99 TL

Tatil kulağa en hoş gelen kelimelerden biridir. Çünkü tatilden bahsetmek bile insanı bir nebze de olsa dinlendirir. Bu oyunda istediğiniz tüm tatil eğlencelerine katılabilirsiniz. Sahillerde hazine avcılığı yapabilirsiniz.

Oyunda 4 farklı konum mevcut. Sahil, havalimanı, otel, gezinti yolu. Ve hikayelerine yön vereceğiniz 34 karakter var. Kokpiti ziyrat edebilirsiniz ve insanların x-ray cihazından geçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Otel büfesinde yemek yedikten sonra odanızda dinlenmeye çıkabilirsiniz. Ya da belki sahilde bir yürüyüş yaparsınız.

Toca Boca serisinin en sevilen 3 oyununu sizler için tanıttık. Ama birazda bu eğitici-rol oyunlarının amacını sizlere açıklamak istiyoruz. Bu seri neden var, detaylar aşağıda;

Toca Boca, aslen çocuklar için dijital oyuncaklar yapan bir stüdyodur. Amaçları ise, dünyayı öğretmek için oyunu ve eğlenceyi kullanmak. Üstelik oyunlarda üçüncü taraf reklamlarda bulunmadığından çocukların oyuna adapte olması çok daha rahat bir hale geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir