Rüyaların Efendisi

ruyalarin-efendisi-uygulamasiMechanist Games tarafından geliştirilen Rüyaların Efendisi oyununu tanıtacağız bugün sizler için. Rol-Simülasyon oyunları kategorisinde yer alan oyunu Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyunda gerçek zamanlı PvP ve PvE savaşlarına katılacaksınız. Karanlıklar lordu yıllar önce dünyayı acımasız askerleri ile savaş alanına çeviriyor. Dünyanın koruyucusu olan ruhlar ise, bu kötü lorda ve askerlerine karşı savaş açıyorlar ve dünyamızı kurtarmaya çalışıyorlar. Oyunun genel konusu bu şekilde. Oyunda ana tema ise mistik savaş olarak tanımlanabilir

 

 

Ruhlar, uzun uğraşlar sonucunda Karanlıklar lordunu sonsuz rüyaya kilitliyorlar. Fakat Gölgelerin şeytanı birden bire Karanlıklar Lordu’nu derin uykusundan uyandırdı ve dünyaya tekrar kaosu getirdi! Karanlıklar Lordu, henüz savunma hazırlığı için gerekli zamanı bulamayan Ruhların rüyasına girerek onları avlamaya başladı. Birbirinden ayrılan Ruhlar teker teker kayboldular. Bu yaşanandan sonra ise artık dünya için umut kalmamış oluyor.

Dünyanın kaderini değiştirmek ise artık sizin elinize geçiyor. Savaş arenasına katılarak koruyucularımız olan ruhları teker teker kurtarmaya çalışıyoruz.

OYUNUN GENEL ÖZELLİKLERİ

  • Üstün grafikli savaş alanlarında oyunun tüm heyecanını yaşayacaksınız.
  • Loncalara katılarak bu macerada, arkadaşlarınla birlikte yürüyebilirsin.
  • 70’den fazla cesur kahramanı topla.
  • 300’den fazla özel beceriler ile düşmanlarına korku dolu anlar yaşat.
  • Elementsel bağlantılar ve Kahraman Karma sistemi ile sayısız stratejileri yarat.
  • Günlük etkinliklere katılarak yeni ödüller kazan.
  • Hikayenin akıcılığına kapılacaksınız ve muhteşem efektler ile oyun keyfini katlayacaksınız.
Rüyaların Efendisi Android APK İndir
Rüyaların Efendisi iOS ( Apple ) İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir