GARFIELD: Büyük Şişko Diyetim

garfield-bu%cc%88yu%cc%88k-s%cc%a7i%cc%87s%cc%a7ko-diyetim-androidSevimli olduğu kadar da huysuz ve üşengeç olan, lazanya yemesi ile gönüllerimize taht kuran Garfield, artık mobil cihazlarımız da da bizlerle.Garfield: Büyük Şişko Diyetim oyunu, CrazyLabs şirketi tarafından yayınlanıyor ve Arcade oyunlar kategorisinde yer alıyor.

Garfield’ın nasıl da yemek düşkünü olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama iyice şişmanlayan Garfield, bu oyunda diyet yapmaya başlıyor. Tabi ki bu kendi isteği değil, sahibi Jon’un isteği. Garfield’ın ise bu diyet yüzünden karnı oldukça aç.

 

100’den fazla seviyede, Garfield’ın aburcubur yemesine yardım edeceksiniz. Tamamladığın seviyeler sonrasında, yepyeni çılgın kostümler kazanacaksın.

Oyunda, şehrin en güzel abur cubur restoranlarına giderek, karnını doyurmalısın. Bunu yaparken çok dikkatli olmalısın çünkü Jon seni sürekli izliyor ve ona çaktırmadan yemekleri midene indirmelisin.

Oyunu çok oyunculu modda oynarsan, en şişman kedi olmak için yarışabilirsin. Böylece dünyaya adını altın harfler ile yazdırırsın. Ekstra kedilik için muhteşem güç artırıcılara da sahip olursun, böylece oyunun keyfini daha da iyi çıkarabilirsin.

Üstelik bu oyunda, bir diğer sevilen oyun karakterlerinden Kopyacı Tom da var. Favori Garfield ve Kopyacı Tom karakterlerinden eğlenceli animasyonlar ile oyundan keyif alacaksın.

Umarız bu abur cubur macerasında asla Jon’a yakalanmazsın, ve bir güzel karnını doyurursun.

Oyunun  boyutu 67 MB ve Andorid‘in 4.1 ve üzeri sürümlerini desteklemekte.

Android APK İndir

GARFIELD: Büyük Şişko Diyetim” üzerine yorum

  1. Arkadaşlar güzel bir oyun mu sizce kardeşim yükle diyor da lütfen söyle yin byy cevapladan yazın byy iyi akşamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir