Fifa Mobile Futbol

İşte karşınızda Electronic Arts tarafından yayınlanan yeni nesil FIFA oyunu FIFA Mobile Futbol. Gerçekçi futbol deneyimini, daha az bir sistem kapasitesi ile oynayabileceğiniz yepyeni bir futbol oyunu.

easfifamobile17_share

FIFA Mobile Futbol oyununda, takımınızı kuracak ve yöneteceksiniz. Ayrıca günlük içerikleri de düzenli olarak takip edeceksiniz.

Bu oyunun bir diğer ayrıcalığı ise 100 MB altı indirme boyutu olduğundan dolayı mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir oyun ve istediğiniz her an oynayabilirsiniz.

30 üzerinde lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcuyla oynayacaksınız. En sevdiğiniz futbolcular ile oynayacağınız için son derece zevk alacaksınız. Üstelik çok da gerçekçi bir deneyim olacak. En sevdiğiniz defans ve bitirici forvet futbolcular ile popüler futbolun doruklarına varacaksınız.

Tuttuğunuz takımı seçerek, en iyi futbolcuları takımınıza transfer edebilirsiniz böylece yıldız kadronuzu kuracaksınız. Her maç öncesi yeni taktikler geliştireceksiniz. Doğru kararlar ve bitirici bir strateji ile kulübünüzün gelişimini takip edebilirsiniz.

Oyunun atak modunda ise oyuna yeni bir rekabet seviyesi getirebilirsiniz. Küçük çaplı stratejilerin ve güncellenen kontrollerin ustası olarak takımınızı başarıya ulaştırın.

Futbol dünyasındaki güncel haberlere erişerek, oyuna her gün bağlı kalın. Her gün değişen canlı etkinliklerle katılın, ödüller ve paketler kazanın.

Seride ilk defa, arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile güçlerinizi birleştirebiliyorsunuz. Sosyal deneyim edinebileceğiniz liglere katılacaksınız. Ligler arası turnuvalarda ise becerilerinizi tüm dünyaya göstereceksiniz. Ya da lig düellosu turnuvasında en iyi FIFA oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Bu kadar yüksek içeriklere sahip olmak ise Google Play Store’da tamamen ücretsiz. Oyunu ücretsiz olarak, hem de düşük boyutlu bir şekilde mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun indirilmesi ücretsiz olmasına karşın, uygulama içi bazı ögelerin ekstra ücretlendirileceğini unutmayın.

Şimdiden tüm futbol severlere iyi maçlar diliyoruz.

Android Fifa Mobile İndir

iOS Fifa Mobile İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir