En İyi Ücretsiz VR Oyunlar

Son zamanların yükselen teknolojisi hepimizin de bildiği gibi tabi ki sanal gözlük.

ldga1yqllruow6blhknb_thumb800

Sanal gözlükler ile beraber bambaşka bir dünyaya adım attık. Samsung’da bu VR teknolojisinde oldukça güzel uygulamalar ve oyunlar geliştirdi. Bu yazımızda sizlere Samsung Oculus tarafından sunulan en sevilen ücretsiz VR oyunlarını tanıtacağız.

İşte o oyunlar;

Zombie Strike

unnamedZombieler heryeri istila etmiş durumdalar. Siz de eğer Zombie öldürmeyi seviyorsanız, ve bir sanal gözlüğünüz var ise bu oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor.

Oyunumuzun konforu:Orta ve oyun kumanda gerektirmiyor.

Oyunu oynamak için internet bağlantısı olması da gerekli değil. Oyunun boyutu ise 48 MB.

Bu oyunu oynarken çok heyecanlanacaksınız. Bir helikopterin içinden yüzeydeki zombileri öldürmeniz gerekiyor. Bunun için de nişan almalısınız yakınlaşmalısınız ve ateş etmelisiniz. Çünkü zombiler, masum insanları öldürmeye çalışıyorlar.

Oyunda bölüm atladıkça yeni bölümler açılacak ve yeni maceralara atılacaksınız. Üstelik kazandığınız puanlar ile de silahınızı, helikopterinizi güçlendirebilirsiniz. Tüm zombileri yok edin ve dünyayı kurtarın.

Suicide Squad Special Ops VR

Yakın zamanda çıkan filmi ile herkesi kendine kitleyen Suicide Squad, sanal ortamda da sizlerle beraber. Orta konforda olan bu oyun, kumanda da gerektirmiyor ve oyunun boyutu ise 196 MB.

suicide-squad-special-ops-vr-2

Bu oyun, filmin resmi oyunu. Gözetimde tutulan gerçek kötülere, görevlerde önderlik edeceksiniz. Göreviniz ise Midway City’deki keşif ekibinin yerini tespit ederek, hayatta kalmak.

Tabi ki bu uğurda sizi durdurmaya çalışan düşmanlarınız olacak. Bunlarla da savaşmanız gerekecek. İstediğiniz gerçek kötü karakteri ile oynayabilirsiniz.

Filmini izleyenler, oyunu VR ortamda oynadıklarında gerçekten filmde yaşıyor gibi hissedecekler. Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Goalkeeper

Futbola bu oyun ile bambaşka bir bakış geliyor. Sanal ortamda futbolcu olacaksınız. Goal Keeper oyunu kumanda gerektirmiyor ve konforlu. Ayrıca sadece ama sadece 39 MB.

project14goalkeeper

Bu oyunda ise adından da anlayabileceğiniz gibi, bir gol kurtarıcısı yani kaleci olacaksınız. Elinizden geleni yapın ve kalenizi gelen toplara karşı savunun.

Hayran olduğunuz futbolcular gibi hissetmek için, hemen Goalkeeper indirin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir