+9 Yaş Popüler Oyunlar

Teknoloji çağı da dediğimiz bu çağda artık küçük çocukların dahi elinde birer tablet ya da telefon var. Durum böyle olduğundan dolayı da artık mobil mağazalar, çocukların da oynayabileceği oyunlar geliştiriyorlar. BU yazımızda da Play Store üzerinden +9 yaş uygun olan oyunlardan bir derleme tanıtacağız.

maxresdefault-5

İşte en popüler ve en güncel 9 yaş ve üzeri oyunlar;

Angry Birds POP Bubble Shooter

Sevimli Angry Birds’ler hayatımıza girdiklerinden beri, pek çok oyuna, filme konuk oldular ve pek çok eşyalarda da onları görür olduk. Bu oyunumuzda da neredeyse sonsuz sayıda görevde mücadele edeceksiniz. Çok sevilen balon patlatma oyunlarından biri olmasına rağmen Angry Birds’ler sayesinde harika bir oyun deneyimi yaşayacağız. En sevilen Angry Birds karakterleri ile oynayabileceksiniz. Her hafta eklenen yeni seviyeler ile de oyun her zaman devam ediyor.

Burger Shop

GoBit Games şirketi tarafından geliştirilen Burger Shop oyununu çok seveceksiniz.

Hamburger yemeği herkes çok sever. Ama hamburger yapmak da yemek kadar eğlenceli, işte bu oyunda bunu deneyimleyeceksiniz. Bir burger şirketinde çalışıyorsunuz ve size verilen siparişleri hazırlayarak müşterilere zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Teslim ettiğiniz her sipariş sonrasında müşterilerinizden alacağınız paralar ile de burger lokantanıza yenilikler katabilirsiniz.

Crayola Jewelry Party

Bu oyunda, Budge Studios şirketi tarafından hazırlanmış ve sunulmuştur. Özellikle kız çocuklarının müptelası olacağı bu oyunda, harika aksesuarlar tasarlayacaksınız.

Saç bantları, bileklikler, küpeler yapacaksınız ve zevkinizi yansıtacaksınız. Onlarca boncuk ve süsler kullanabileceksiniz. Yaptığınız aksesuarlara isterseniz sim de ekleyebilirsiniz. Renkler, desenler ve harfler de ekleyerek aksesuarınızı tamamlayabilirsiniz.

+9 Yaş Popüler Oyunlar” üzerine yorum

  1. Angry birs güzel ama diğerlerini bilmiyom valla yükleyerek nasıl söğleyebilirmi byyyyyyyyyyyyyyyy……………….:-) 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir