TRANSFORMERS: EARTH WARS

Oyunlarını yakından takip ettiğimiz ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Transformers’ın yeni bir oyunu daha var karşımızda. Play Store’da yeni çıkan ve popüler olan oyunlar arasında yer alan Transformers: Earth Wars, Backflip Studios tarafından geliştirilen bir oyundur. Ve Play Store’da Strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır.

maxresdefault-1

Transformers hakkında hiç bilginiz yok ise kısaca bahsedelim. Transformers’lar Decepticon ve Autobot olmak üzere iki gruba ayrılıyorlar. Decepticonlar kötü taraf ve Autobotlar ise iyi taraf. Dünyayı ve evreni istila etmek isteyen Decepticonlara karşı insanlığı savunan Autobotların mücadelesini konu alıyor.

Oyunda ise Transformers karakterleri ile bir takım kurmalısınız. Ve dünyamız için olan bu savaşta tarafınızı seçerek mücadele etmelisiniz.

İçinde liderlerden Megatron ve Optimus Prime’ın da bulunduğu 40 farklı robot ile takım oluşturabileceksiniz. Zorda kaldığınız anlarda ise Cybertron gezegeninden ilave takviyeler için Uzay Köprüsü’nü kullanabileceksiniz.

Transformersların en önemli özelliğini de hatırlatalım. Transformerslar dönüşüm yapabilen robotlardı yani gerektiğinde araç olabilirken savaş anında dehşet verici silahlara dahip robotlara dönüşüyorlar. Savaş anında da biçim değiştirerek yıkıcı güçlerinizi kullanabileceksiniz.

Oyun, online oynanabilen bir oyun olduğundan dolayı küresel turnuvalar düzenlenmektedir. Haftalık ve aylık etkinliklerde ittifaklarını kur ve mücadele et.

Oyunun grafikleri, mobil cihaz oyununa göre oldukça yüksek seviyede ve oynarken tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

Oyun 72MB ve oyunu Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. (Oyun içindeki itemler için gerekli ek ücretle

Android Apk İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir