Şirinler Epic Run

Temple Run ile zirveye oturan ve en çok oynanan oyun tarzlarından biri haline gelen koşu oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren bir başka şirket de Ubisoft oluyor. Ubisoft tarafından geliştirilen Şirinler Epic Run oyununda bu sefer koşucularımız, çok yakından tanıdığımız ve oldukça da sevdiğimiz Şirinler.

Oyunun kısaca amacı;

Sevdiğimiz bir şirini seçecek ve koşmaya başlayacağız. Tabii diğer koşma oyunlarında olduğu gibi canavar olmayacak arkamızda, tahmin edebileceğiniz gibi bu oyunda kötü kalpli Gargamel’den kaçıyoruz.

Gargamel yine boş durmuyor ve şirinleri elde edebilmek için bir büyü yapıyor. Bu büyü sonrasında Şirinler Köyü’nde her yeri sis kaplıyor. Bu sisten kurtulabilen sadece siz olacaksınız. Sislerin içinden çıkacak ve renkli dünyada koşmaya başlayacaksınız. Bu dünyada karşınıza çıkacak engellere de dikkat etmeniz gerekecek. Koşarken yapmanız gereken şey ise karşınıza çıkacak olan büyü malzemelerini toplamak ve bunlarla iksiri oluşturarak Şirinler Köyü’nde ki arkadaşlarını kurtarmak olacak.

100’den fazla seviyesi olan oyunun her bir seviyesinde koşarak bütün arkadaşlarını Gargamel öldürmeden kurtarman gerekecek. Bu o kadar da kolay olmayacak yeri gelecek ordan oraya zıplayacaksın.

Oyunda Şirinler Köyü, orman, maden ve Gargamel’in Kalesi gibi tanıdık olan mekanlarda koşacaksın. Her bir yerin kendine göre zorlukları ve engelleri bulunmakta. Bu tehlikelere dikkat ederek ilerlersen köyün kahramanı sen olursun.

Her seviyeyi geçmek ve en iyi puanı yapabilmek için bütün şirinleri kurtarman gerekecek. Şirinleri kurtarma maceranda yardım alabileceğin bazı güçlerin olacak. Bunlar: depar, çift zıplama, tepme, mıknatıs.

Ayrıca oyun içerisindeki altın anahtarları toplayarak günlük görevleri de tamamlayabilir ve bonus ödüller kazanabilirsin. Haftalık olacak turnuvalarda ise sonsuz yolda en uzun süre koşmaya çalışacaksın, tabi bu sefer rakiplerin de olacak. Arkadaşlarına ve tüm oyunculara meydan okuyacaksın.

Büyülü portalların kilitlerini açmayı başarabilirsen eğer gizemli yerleri de keşfedebilirsin. Tabi bu oyundaki başarına bağlı olacak.

Koşucu ekibini de oluşturabilirsin. Ekibini oluşturduktan sonra da çok tehlikeli yaratıkların olduğu Destansı görevler de yerini alabilirsin. Ayrıca ekstra bonuslar kazanmak için ise özel eşyalar ile şirinlerini kişiselleştirebilirsin.

Bizden şimdilik bu kadar. Eğer siz de şirinleri görmek istiyorsanız bu oyunu Play Store’dan indirebilirsiniz.

Şirinler Epic Run Android İndir

Şirinler Epic Run iOS İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir