RIPTIDE GP: RENEGADE

Vector Unit tarafından geliştirilen, Play Store’un en sevilen ücretli oyunlarından biri var bugün ki yazımızda. Yarış oyunları kategorisinde yer alan Riptide GP: Renegade oyunu, grafikleri ile sizi büyüleyecek.

maxresdefault

Riptide 1 ve Riptide 2 oyunlarını da oynadıysanız eğer, bu oyuna da kolayca alışacaksınız.

Motorsiklet yarışlarında kendinizi göstermeye hazır olun. Ama unutmayın ki tüm motorlarınız ve siz dehşet derecede dikkat çekici ve koruyucu zırhlar ile donatılmış olacaksınız.

Bu şehirde bütün yollar sularla ve şelaleler ile kaplanmış. Sizde bu şelalelerde hüküm sürecek olan su jeti yarışçılarısınız. Oyunun normal motor yarışları gibi yol da değil de su da ve su jeti ile gerçekleşiyor olması büyük ve farklı bir bakış açısı kazandırarak, keyfinizi arttırıyor.

Sen bir su jeti yarışçısısın, hapsedilmiş ve Riptide GP liginden atılmışsın ve şehrin su yolları, sular altında kalmış harabeleri ve çalkalanan fabrika makineleri arasında adını ve itibarını geri kazanma çabasıyla yasa dışı olarak yarışmaya zorlanmışsın. Patronları tek tek al aşağı edip kendi ekibini kurdukça, yeni araçların, oynanabilir karakterlerin ve özelleştirme özelliklerinin kilidini açmak için tekli oyuncu kariyerinde oyna.

Yeteneklerini kazandıktan sonra ise çevrimiçi ortama girerek dünya çapında gerçekleşen 8 oyunculu yarışlara katılabilirsin. Oyunun seni en zorlayan aşaması bu olacak.

Kestirme yollar, sırlar ve interaktif engellerle donatılmış heyecan fırtınası yaratan yarış parkurlarıyla öne çıkan Riptide GP: Renegade, yeni bir jenerasyon için bulunmaz güzellikte ve farklılıkta bir oyun diyebiliriz.

Kendi cihazınızda bölünmüş ekranda 4lü mücadeleye girebilirsiniz.

Tüm dünyadan oyunlar ile çevrimiçi modda mücadele edebilirsin.

Hayalet sürücü modunda arkadaşlarına meydan okuyabilirsin.

Dönüşen aşırı derecede hızlı su jetleriyle dolu bir garaj topla ve yükselt.

Yükseltmek için para kazan ve her birini kendine göre özelleştir.

Roketlerle geliştirilmiş son model hidro jetler ile yarışın tadını çıkar.

Oyunun özellikleri bu şekilde. Oyunu Play Store üzerinden 8.99 TL ücretle indirebilirsiniz.

Android Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir