Block Craft 3D: Ücretsiz Sim

block-craft-3d-u%cc%88cretsiz-sim-androidGoogle Play Store üzerinden gözde oyunları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün de Fun Games For Free şirketi tarafından geliştirilen Block Craft oyunu, Minecraft’a olan benzerliği ile kullanıcıların dikkatini çekmeye başardı. Minecraft’ın ücretli olmasından dolayı yükleme tercihinde bulunmayan ama bu tarz oyunları sevenlere alternatif olarak çıkan Block Craft’ın tüm ayrıntılarını burada anlatacağız.

 

İlk olarak belirtmemiz gerekiyor ki, oyunu Play Store’un Simülasyon oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Ayrıca oyun zaten çok fazla tercih edildiğinden dolayı Üst Sıralar listesinde de yer almaktadır. Gelelim artık oyunun ayrıntılarına.

Oyun tıpkı Minecraft gibi sınırsız ve uçsuz bucaksız açık bir dünyada geçiyor. Burada kendi köyünü yaratacaksın. Üstelik ister çevrimiçi oynayabilirsin istersen de (ki bu durum internete ulaşımı olmayanlar için çok iyi bir seçenek olmuş) çevrimdışı şekilde oynayabilirsin.

Senin şehrinde senin kuralların geçerli olacak. Bloklar ile şehrinde okullar, evler ve daha binlerce farklı yapıyı inşa edebilirsin. Hatta oyunda ilerledikten sonra Eyfel Kulesi, Uçak hatta Ölüm Yıldızı gibi efsanevi yapıları da inşa edebileceksin.

İnsanlarla oynanan bu oyunda eğer insanlardan sıkılırsan oyunu silmene gerek yok. Hayvanlarla da oynayabilirsin. Evet yanlış duymadın, eğer insanlar seni sıkarsa hayvanlarla oynayabileceksin. İstersen kedi, köpek, at hatta fil bile sahiplenebilirsin.

Block Craft’ta modlara ihtiyacın yok. Özel bloklar ile dilediğin gibi özel mobilyalar yaratabileceksin. Ve oyunun en can alıcı yeri de yaptığın bu tasarımları satarak para da kazanabileceksin.

Arkadaşların (veya düşmanların) tarafından inşa edilen şehirleri ziyaret edebilirsin! Kimin köyü en büyük? Yeni kalelerini bitirip bitirmediklerine göz at ve onlara yardım et. Çok oyuncuyla oynamak çok daha eğlenceli!

Oyunu Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Fakat dilerseniz, oyun içi ek ücretlendirmeler içeren ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Oyunu İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir