The Walking Dead – No Man’s Land

Yıllar önce hayatımıza girdiğinde zombi filmlerine ve dizilerine farklı bir bakış getirerek gönlümüzü çalan ve ilk bölümünden itibaren sıkı bir takipçi kitlesi kazanan The Walking Dead heyecanı artık mobil platformlarda da devam ediyor. Dizinin pek çok oyunu bulunmakta. Biz bugün sizlere Play Store üzerinden ücretsiz şekilde sunulan The Walking Dead: No Man’s Land oyununu tanıtacağız.

the-walking-dead-no-mans-land

İşte oyunun tüm ayrıntıları;

Oyun, Play Store için Next Games Oy şirketi tarafından geliştirilmiştir. 5 milyon indirmeye sahip ve puanı ise 4.4 olarak gözüküyor. Strateji oyunları kategorisinde bulunuyor.

Oyunun ana teması tabii ki de hayatta ve insan olarak kalabilmek üzerine. Yani zombilerden kaçacak ve onlarla savaşacaksınız.

Filmin orjinal oyunu olmasının en güzel yanı ise, dizideki karakterlerin hepsi birbirinden farklı yeteneklere sahipti. Siz de oyunda takımınıza istediğiniz karakterleri alarak onların gerçekte ki yeteneklerinden faydalanabileceksiniz.

Örneğin yakın dövüş için Michonne’u seçebilirsiniz ya da toplu bir katliam yapabilmek için ise Abraham ve onun silahlarını kullanabilirsiniz. Oyunun gidişatına göre zekice strateji yapmalı ve duruma uygun yetenekteki karakterlerle bir takım kurmalısınız.

Karakterleri toplayıp geliştirmen de gerekiyor. Yani her şey armut piş ağzıma düş şeklinde hazır olarak verilmiyor oyunda. Çaba sarf etmeli ve karakterlerinizi yükselterek çok daha sağlam bir hale getirmeniz gerekecek. Böylece savaşlara katılarak tüm düşmanlarınızı daha kolay alt edeceksiniz.

Oyunda, dizideki tüm mekanlar da mevcut. Hapishane, Terminus gibi mekanlara gitti ve oradaki aylakları avla.

Oyunun genel oyun modu dışında da bazı haftalık ölümcül mücadelelere ve PvP modlarına katılarak da daha büyük ödüller kazanabilirsin. Ve unutmamalısın ki bu oyunda kazandığın her ödül hayat mücadelen için sana çok önemli avantajlar kazandıracak.

Oyunun grafikleri tabii ki The Walking Dead oyunlarını bilgisayarlarda oynayanlar için pek tatmin edici olmasa da mobil için oldukça yüksek seviyeli diyebiliriz. Özel efektlerin ve animasyonların ne kadar iyi kullanıldığını özellikle kanlı sahnelerde çok iyi anlıyorsunuz.

Oyunun genel tanıtımını bu şekilde yaptık. Eğer oyunu merak ediyorsanız ve az çok da olsa The Walking Dead ilginiz varsa hiç durmadan indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor, fakat her oyun gibi bunda da oyun içi ek ücretlendirmelerden isteğe bağlı olarak yararlanabilirsiniz.

Android Apk İndir

iOS ( iPhone, iPad ) İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir