Star Wars: Galaxy Of Heroes

unnamed (4)Electronic Arts tarafından Star Wars hayranları için geliştirilen oyunu mutlaka tatmalısınız. Oyunu, Play Store’un Rol oyunları ve Aksiyon oyunları kategorisinde ve en çok oynanan-indirilen oyunlar listesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Darth Vader, Luke Skywalker gibi destansı karakterlerin hepsini toplayarak güçlendirmeli ve rakiplerine karşı savaşarak en iyi oyuncu sen olmalısın. Muhteşem bir RPG oyunu var karşınızda.

Star Wars serisindeki en efsanevi karakterleri toplayarak işe başlayacağız. Bu karakterlerin en uyumlu olanları ile kendinize bir manga oluşturmanız gerekecek. En güçlü manganızı da oluşturarak önemli noktalardaki savaşlara katılabilir ve o savaş arenalarında kendini kanıtlayabilirsin. Unutmamalısın ki düşmanların da kolay lokma olmayacaklar. Bu oyunda yapman gereken en önemli şey ise karakterlerine öenm vermek olacak. Karakterlerini geliştirmen oyunun en iyisi olman ve tüm savaşları kazanabilmen açısından gerçekten çok önemli bir etken.

 

Kurduğun timin liderinin özel güçlerini kullanarak kendini diğer oyunculardan ve takımlardan daha rahat koruyabilirsin. Karakterlerine en iyi donanımları edindirerek onların özel yetenekleri ile harmanlayarak çok daha güçlü ve yenilmez olacaksın.

Oyun içerisinde aynı zamanda neredeyse her RPG oyununda olduğu gibi bu oyunda da klan tarzı olan loncalar bulunmakta. Sen de oyunda var olan bir loncaya katılabilirsin. Ya da eğer istersen sen bir lonca oluşturarak arkadaşlarını davet edebilir ve bu güzel oyunun keyfini arkadaşların ile birlikte çıkarma şansını yakalayabilirsin.

Loncan ile birlikte akınlar düzenleyebilir ve güçlü bosslara karşı meydan okuyabilirsin. Bu dana ekstra itemler ve puanlar kazandıracaktır.Ayrıca her gün düzenlenen farklı lonca etkinliklerine de katılabilir ve yine harika itemler kazanabilirsiniz. Lonca Liderlik Tablosunun en baş köşesinde yerini sağlamlaştırabilirsin.

Bu amansız ve macera dolu öyküde sen de yer edinmek istiyorsan mutlaka bu oyunu denemelisin.

Oyunu Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsin fakat unutmamalısın ki oyun içerisinde bazı özel eşyalar ve eksta para gibi ürünler ek ücretlendirmeye tabi tutulacaklardır.

Keyifli oyunlar.

Daha fazla oyun incelemeleri için sitemizi takipte kalın.

Android Apk İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir