Spider-Man Unlimited

Screenshot at Ağu 24 13-38-01Marvel karakterlerinden en sevilenleri arasında yer alan Spiderman şimdi de Play Store’da karşımıza çıkıyor. Başarılı geliştirici şirket Gameloft’un yayınladığı ve geliştirdiği Spiderman Unlimited oyununda macera asla durmuyor.

İşte oyunun detayları;

Oyunun en önemli detayını en başta söylemek gerekiyor aslında. En güzel yanını… Oyun çizgi şeklinde tasarlanmış yani kendinizi çizgi romanın içinde sanabilirsiniz.

Oyunumuzda ki amaç, bütün örümcek adam ve örümcek kadın kartlarını toplayarak onları birleştirmek ve güçlendirmek. Böylece en yenilmez siz olabilirsiniz. Oyunda New York’ta koşacak, sallanacak ve ağlarınızı fırlatarak dövüşeceksiniz. Belalı 6’lı dediğimiz örümcek adamın en büyük 6 kötü düşmanını yok etmeye çalışacaksınız. İşte sırasıyla belalı 6’lı;

-Green Goblin

-Vulture

-Electro

-Kum adam

-Dr. Ahto

-Mysterio

Belalı 6’lıyı yendikten sonra karşına nelerin çıkacağını öğrenmek için oyunu oynamanız gerekiyor. Çünkü kalanını anlatmak oyun hakkında gereksiz spoiler vermek olacaktır.

Spiderman Unlimited oyunu ücretsiz sunulan ilk örümcek adam oyunu olması ile dikkat çekiyor. Oyunun öykü modunda 5 farklı bela ile savaşarak toplamda 25 görev tamamlayabilirsiniz, az göründüğüne bakmayın o görevleri tamamlamak yani o 5 belayı yenmek hiç de kolay olmayacaktır.

Boyutsal Örümcek Adamlarla, her birinin farklı versiyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni’nde maceradan maceraya atlayacaksınız.

Çizgi romana sadık kalan bu oyunda, devamlı olaylara dayalı harika bir oyun sistemi çıkıyor karşımıza. Üstelik koşu modunda tüm aksiyonları gerçek kılan akıcı bir animasyon dizayn edilmiş.

Spiderman Unlimited oyununu az önce de dediğimiz gibi ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ama oyun içi ürünlerin isteğe bağlı şekilde ücrete tabii olduğunu unutmamalısınız.

Android Apk İndir

iOS İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir