Raid HQ

5b13dd37465639.5741901f0fcddBugün ki yazımızın konuğu Mobile Gaming Studios tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Raid HQ olacak.

Mobil cihaz marketlerinde bulunan oyunu aksiyon oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Oyunda kendi adanızı inşa edecek ve bölüklerinizi oluşturacaksınız. Bu şekilde düşmanlarınıza karşı adanızı savunacaksınız ve yeni yerler işgal edebileceksiniz. Oyunda ayrıca klan da kurarak en büyük savaşlara katıl ve klanını en yükseğe çıkar.

Oyun içerisinde bölük kartlarında harika silahlar ve beceriler var. Bütün kartları tamamlayarak koleksiyonu tamamlamalı ve yükselterek gücünüze güç katmalısınız.

Adanızı en iyi şekilde yükselterek duvarlar inşa etmeli ve dışarıdan gelecek tüm tehditlere karşı kendinizi korumalısınız.

Mükemmel baskın destesini oluşturarak tüm rakiplerinizi yenebilirsiniz. Ama bunun için tabi ki çok çalışmalı ve tüm kartları toplamalısınız.

Düşman üslerine saldırı yaptığınızda ödüller kazanabilirsiniz. Bu ödüllerle yeni bölük kartları toplamış ve onları yükseltmiş olacaksınız.

Oyunda aklınıza gelebilecek her türlü silah ve mühimmat mevcut. Tanklarla, silahlarla ve mechlerle adanı savun. Böylece kimse sana zarar veremez ve en iyisi sen olursun.

Oyunda klan sistemi de mevcut, önceden belirttiğimiz gibi. Istersen var olan bir klana katılabilir ya da kendi klanını oluşturabilirsin. Bir klanda olduğun zaman klanın diğer üyelerinden yardım isteyebilir ve onlarla sohbet edebilirsin. Bu yüzden klan oyunu ço9k avantajlı hale getiriyor. Liglerde mücadele ederek klanını en üste taşıyabilirsin.

Oyunu oynayan başka arkadaşların varsa onları da klanına davet edebilirsin. Eğer oyuna Facebook üzerinden giriş yaparsan Facebook arkadaşlarının da puanlarını ve sıralamalarını rahatlıkla görebilir, onları kendi klanına davet edebilirsin.

Yeni kaynaklara ve nadir kartlara ulaşabilmek için yeni adaları keşfe çıkabilirsin.

Oyun son güncellemesini 1 Ağustos tarihinde aldı. Hemen kısaca son güncelleme ile gelen yeniliklere de bir bakalım;

– 3 epik ve 2 efsanevi dahil 7 yeni kart eklendi.

– Üssünü 11. Seviye Karargah, 11. seviye 8 adet bina, Birlik Takviyecisi ve hatta UFO ile yükseltebilirsin.

– Nadir adalara giden Altın Biletleri ile harika ödüller keşfedebilirsin.

– Yeni Mücadele adaları eklendi.

– Birden fazla bölük destesi derleyerek istediğin zaman aralarında geçiş yapabileceksin.

Tekrar hatırlatalım ki oyun Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirilebiliyor ancak oyun içi ek ücretlendirmeleri isteğe bağlı olarak alabilirsiniz.

Android Apk İndir

iOS ( iPhone, iPad ) İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir