Macera Dolu Lep’s World

Bugün inceleyeceğimiz mobil oyun, Mario döneminden sonra en çok damga vuran ve oynanan platform oyunlarından biri olmuştur. Lep’s World, Play Store’da 175 milyon gibi dev bir indirilme rakamına sahip ve en üst sıraların başında bulunuyor. Arcade oyunlar kategorisinde yer alıyor ve nerByte GmbH şirketi tarafından geliştirilerek yayınlanmaktadır.

lw3_med

Başarılı görsel tasarımı ve oyun içi akıcılığı ile sizi içine alacak ve emin olun bağımlısı yapacaktır. Şimdi oyunun özelliklerinden bahsetmemiz gerekiyor.

Oyun, Mario’dan alışık olduğumuz gibi platform üzerinde ilerleyecek ve altınları toplayacağız. Platformda karşımıza türlü engeller çıkacak mesela salyangozlara yakalanmamalı ve üstlerine zıplayarak onları yok etmeliyiz. Tüm tehlikelerden kaçarak altınları toplamak kolay gibi gözükse de bazı bölümlerde çileden çıkacağınızı söyleyebiliriz, yine de oyun delirtse bile sizi çok eğlendirecek ve oynamaktan vazgeçemeyeceksiniz.

Oyunda tam olarak farklı ve macera dolu tasarlanmış 136 farklı seviye bulunmakta. Seviyelerin her birinde farklı dünya tasarımları ve farklı engeller, düşmanlar mevcut.

Oyun içi grafiklerin ve animasyonların da hakkını yememek lazım. Geliştiriciler oyunu gerçekten de tamamen renkli ve göz alıcı bir şekilde tasarlayarak sunuyorlar.

Oyundaki seviyelerde 5 farklı dünya teması kullanılıyor. Yani 5 farklı dünyada yarışıyor olacağız.

Seviyeler içerisinde 9 farklı düşman bizi alt etmek için bekliyor olacak. Bu düşmanların hepsinden kaçmamız gerekiyor.

Oyun içerisinde ara sıra karşınıza çıkacak olan yoncaları toplayarak Lep’in sağlığını yükseltebilirsiniz.

Olabildiğince akıcı ve hızlı bir şekilde hareket ederek Lep’i bütün zararlı düşmanlardan ve engellerden korumak sizin göreviniz olacak.

Lep’s World oyunun Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve oyunu daha keyifli hale getirmek için oyun içerisinde ek ücretlendirmeler ile itemler satın alabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

 

Android Apk İndir

iOS ( Apple, iphone, ipad ) İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir