Lost Journey Macerası

1_lost_journeyDreamSky şirketi tarafından geliştirilen bu eğlenceli macera oyununda, yolunuzu kaybettiğiniz anda daha esrarengiz maceralara atılacaksınız.

Öncelikle şunu belirtelim, oyun Play Store üzerinden 0,20 TL olarak satılıyor fakat bu kadarcık bir ücret karşılığında çok büyük bir hizmet alacağınızı söyleyebiliriz, oyun gerçekten de harika.

 

 

 

 

Oyunun teması, konusu ve tüm özellikleri;

  • Oyun pek çok ödül sahibidir ve pek çok ödüle de adaylık yaşamıştır.
  • Oyunun genel teması ise, keşif yapmayı gerektiren bir bulmaca oyunudur. Jennifer denen küçük kızımızın, bir meleği takip ederek geçmişteki gizli sırları ve anı parçaları toplayışına şahit olacağız.

Jennifer tekrar cennete dönebilmek için, zaman ve mekanı çözmeye çalışır, imkansız denilen şeyleri başarır ve umudunu asla kaybetmeden yol alır.

Oyunun Özellikleri

  • Oyundaki renkli ve etkileyici çizimler, efektler oyuncuyu kendi içine çekiyor ve macerayı sonuna kadar yaşatıyor.
  • Oyun içindeki mekanlar döndürülerek yeni yollar ve mekanlar elde edilerek kendinize yeni bir macera yaratabilirsiniz.
  • Göründüğü kadar normal olmayan bu diyarda, zamanı ve mekanı bükecek ve yer çekimini değiştirerek farklı maceralar ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Oyun müziği ve efektleri ise huzur hissiyatı yaratmaktadır.

Ücretli sunulduğu halde hem ücretinin oldukça düşük olması hem de oyunun yüksek seviyede macera ve eğlence içermesi, çok fazla indirilme ve beğenilme oranına sahip olmasını sağlamıştır.

Oyundaki mistik hava, çizimler ve müzik ise oyunculara gerçekten farklı bir hissiyat vermektedir ve oyunun içine çekmektedir.

Şuanda 50.000-100.000 arası indirmeye sahip olan oyunun zaman geçtikçe ve güncellemeleri de çoğaldıktan sonra indirilme oranını artıracağını söyleyebiliriz.

30 MB boyutunda olan oyunda uygulama içi ürünlerin fiyatı ise 3.09-30.87 TL arasında değişmektedir.

Android Versiyonu İndir

iOS Versiyonu İndir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir