Dragon Mania Efsaneleri

Dragon City’den sonra yaygınlaşan ejderha besleme temalı oyunlara bir yenisi daha eklendi. Dragon Mania Efsaneleri, kısa sürede oldukça çok sevilen ve indirilen oyunlardan biri oldu.

Gameloft şirketi tarafından geliştirilen bu simülasyon oyununda 200 farklı ejderha bulunuyor. Ejderistan inşaa ederek burada bebek ejderhalarınızı büyütmeli ve büyüyen ejderhalarınızı savaşa hazır hale getirmek için eğitmelisiniz. En ince detayına kadar çok iyi düşünülmüş bir oyun var karşınızda. Oyundaki ana amaç, en iyi ejder lordu olmak. Yani en güçlü ejderhaları yetiştirerek, tüm savaşları kazanmalısınız. Böylece ejder lordu olabilirsiniz.

Size verilen ejder adasında inşaa alanları yaparak, yerleşim yerleri oluşturmalısınız. Yeni ejderler oluşturmak için ejderhalarınızı çiftleştirmeniz gerekecek, bu noktada en güçlü ejderleri yaratmak için en güçlü ejderhalarınızı çiftleştirmelisiniz. Her seferinde farklı kombinasyonlar deneyerek 200 ejderha türünün hepsini açabilirsiniz.

Oluşan yavru ejderlerinizi beslemeli, eğitmeli ve sevmelisiniz. Böylece ejderlerinizi çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Farklı ejder türlerini keşfetmenin de çok önemli olduğunu unutmayın. Nadir ejderler size savaşta çok yardımcı olacaktır.

Oyun içerisinde ki 3’e 3 savaş sisteminde mücadele ederek rakiplerinizi alt etmelisiniz. Ejderlerinize özel yetenekler de öğreterek onları eşsizleştirebilirsiniz. Zafere ulaşmak için ise kendi yolunuzu çizmeli ve 100’den fazla noktası olan dünyanın dört bir yanında mücadelelere katıl. En iyi ejder lordu sen ol ve yerini de kimseye kaptırma.

Oyunun son güncellemesi 12 Ağustos 2016 tarihinde yayınlandı. Play Store üzerinden oyunun son sürümüne ulaşabilirsiniz.

Oyunun boyutu 39 MB ve 4.0 üzeri Android sürümlerini de desteklemektedir. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz, fakat oyun içi ek ücretlendirmelerden de isteğe bağlı olarak yararlanabilirsiniz.

Google Play’de İndirmek İçin Tıklayın

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir