Smash Island Eğlencesi

unnamed (2)

Smash Island Play Store üzerinden en çok oynanan oyunlardan birisidir. Oyun Klasik oyunlar kategorisinde yer almaktadır ve geliştirici firma ise FunPlus’tır. Oyunun hayatımıza giriş tarihi ise 18 Haziran 2016’dır.

Smash Island oyunu zamanla herkeste bağımlılık yapabilecek türden bir oyun olarak gözüküyor. Üstelik çok da eğlenceli.

Bakalım Smash Island nasıl bir oyun, nasıl oynanır ve özellikleri nelerdir. Hepsi bu yazımızda.

İlk olarak şunu belirtmemiz gerekir ki oyun kolay gibi gözükse de rekabeti yüksek ve zorlayıcı bir oyun. Oyunu korsancılık oyunu olarak adlandırabiliriz aslında. Oyunda rakiplere karşı adanızı korumalı ve başka adalara saldırarak onları ele geçiren olmalısınız. Yani oyunun genel konusu ada fethetme şeklinde.

Oyun içinde her adada farklı maceralara atılacaksınız. Adalarda ki çarkları döndürerek adada bulunan ganimetleri ortaya çıkarabilirsiniz. Fazla altın kazanmak için ise Boom korsanından yardım alabilirsiniz.

Oyunda adalar görsel bakımdan tat verici ve 3D şeklinde tasarlanmışlar. Yedi Denizler’in hakimi olabilmek için tüm adalarda mücadele etmeniz gerekecek.

Saldırılara uğrayacaksınız ama bunları geri püskürtmek de sizin elinizde. Kalkan kazanarak saldırılara karşı korunabilirsiniz. Adaların seviyelerini yükselterek de daha fazla altın kazanabilirsiniz. Üstelik oyundaki kapışmalar da heyecan verici !

Oyuna Facebook üzerinden bağlanarak gelişiminizi kaydedebilir ve arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı görebilirsiniz.

Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz ama oyun içerisinde ek ücretlendirmeler ile oyun için gerekli olan itemleri satın alabilirsiniz.

Bu oyunun bağımlılık yapabileceğini söylemiştik ama korkmayın ve oyunu mutlaka deneyin. Çok eğleneceksiniz.

Oyunu indirin ve Yedi Denizler’in hakimi olabilmek için zorlu karşılaşmaları kazanın.

Hemen Ücretsiz İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir