Play Store’da Oynamanız Gereken 4 Indie Oyun

unnamed (3)PLAY STORE TOP 4 INDIE OYUNLAR

Indie Oyunlar olarak adlandırılan kategoride birbirinden güzel ve aksiyonu bol bağımsız oyunlar yer almaktadır. İşte Play Store’daki en iyi Indie Oyunlar;

 

 

 

 

Smash Hit

Mediocre tarafından yayınlanan bu macera oyununu herkes mutlaka görmüştür. Oldukça sevile  ve eğlenceli olan bu oyun aynı zamanda bir beceri oyunudur.

Oyunda bölümler içinde ufak piramitler var ve sizde hiç durmadan ilerliyorsunuz. Elinizde de toplar mevcut. Bu topları tüm piramitlere atmanız ve piramitleri kırmanız gerekiyor. Ama unutmayın ki her bölümde farklı engeller çıkıyor karşınıza ve oyun gerçekten de oldukça zorlaşıyor. Oyunda yandıktan sonra tekrar başa dönüyorsunuz ama eğer tekrar sıfırdan başlamak istemiyorsanız oyundaki ek ücretlendirmeden yararlanarak premium hesap sahibi olabilirsiniz. Oyunun klasik versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Monument Valley

Görsel olarak bizleri kendine hayran bırakan oyun. Oyunun geliştirici şirketi ise, Ustwo Games.

Oyunun Play Store fiyatı ise, 10.99 TL.

Monument Valley, fantastik bir mimari yapı ve imkânsız bir geometriye sahip gerçeküstü bir keşif macerasıdır. Sessiz prenses Ida’ya gizemli anıtlar arasında ilerlemesi, gizli yolları keşfetmesi, görsel yanılsamaları çözmesi ve esrarengiz Karga Topluluğunu zekâsıyla alt etmesi için rehberlik et.

Badland

Bu harika Indie oyunu da Yılın Oyunu ödülüne sahip. Oyunun geliştirici şirketi Frogmind ve oyun bir macera oyunudur. Kısaca oyunu anlatmak gerekirse de, Badland’de çeşitli yaratıklar ve ağaçlarla dolu bir ormanda ödüllü ve tek taraflı ilerleyen bir platform macerasına atılıyoruz. Orman size büyüleyici gelse de zamanla bu ormanda bazı terslikler olduğunu göreceksiniz ve ipuçlarını bularak ormanın sırrını çözeceksiniz. Oyunca çoklu oyuncu modu da mevcut bu modda oynarsanız sadece en iyi oyuncu hayatta kalacak!

Republique

Bu dehşet verici kaçış macerasında ögreneceğiniz sırlar ve yaşayacağınız maceralar sizi hayrete düşürecek. Oyunun geliştirici firması Camouflaj, LLC.

Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan oyun aynı zamanda Editörün Seçimleri arasında da yer almaktadır.

Oyunda, bir karakteri canlandırıyoruz ve internet çağında geçen bu oyunda hapsedildiğimiz korunaklı üsten kaçmaya çalışıyoruz. Oyunun toplam 5 adet bölümü mevcut. Her yerin kamerayla izlendiği ve silahlı adamlar tarafından korunan bu yerden çıkmak haricinde bir de açığa çıkarmanız gereken sırlar da mevcut. Bu hiç de kolay bir oyun değil. Oyun aynı zamanda PC platformunda da oynanmaktadır. Oyunun PC Ayrıntılarını önümüzdeki günlerde detaylı bir inceleme ile anlatacağız.

Oyunun Play Store fiyatı, 14,21 TL olarak belirlenmiştir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir