Gordon Ramsay Dash

Mutfak oyunlarını sevenler için harika bir eğlence bulabilecekleri Gordon Ramsay Dash oyununu klasik oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz. Oyunun geliştirici şirketi ise Deer Hunter, RoboCop gibi oyunlarında geliştirici olan Glu şirketidir.

screen640x640

Oyunda Gordon Ramsay ile dünyayı gezecek ve onun rehberliğinde dünya mutfaklarında becerilerinizi geliştireceksiniz. Yani bu oyunda içinizdeki aşçıyı dışarı çıkaracaksınız.

Aynı zamanda çevrimiçi şekilde oynayarak diğer oyuncularla ya da arkadaşların ile de mücadele ederek üst sıralara çıkabileceksin. Böylece dünyanın en iyi şefi olabilirsin.

Şefinizin görünümünü kişiselleştirebilme olanağınız da mevcut. Gordon ile birlikte Elebaşı Savaşları’nda mücadele edebilirsin. Tabii kendine güveniyorsan.

Oyundaki nadir eşyaları toplayarak tariflerine üstün tatlar da katabilirsin.

Yani bu oyunda aradığı  her şey var. Üstelik çok da eğlenceli. Bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Eşsiz yemekler hazırlayarak en ünlü şef olabilirsiniz.

Oyun Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Tabi oyunun içindeki ekstra öğeler için para ödemeniz gerekecektir. Bu isteğe bağlıdır.

Oyun içinde haritalarda size verilecek görev yerlerine gitmelisiniz, gittiğiniz yerler de de Gordon’ın yardımları ile sizden istenilenleri hazırlayacaksınız. Arkadaşlarınızla mücadele etmek de oyunu en eğlenceli kılan özelliklerinden biri.

Gordon Ramsay Dash Apk İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir