Google Play Store Ücretli Top 3 Oyun

google_play_logo_002_002Genelde Play Store’da ki ücretsiz olarak sunulan oyunları sizlere tanıtıyoruz fakat bu makalemizde ücretli olarak sunulan en yüksek puanlı ilk 3 oyunu sizlere tanıtacağız. İste o oyunlar;

 

 

 

 

 

Simülasyon oyunlarını sevenler için bulunmaz bir nimet olan bu oyunun yapımcısı Astragon Entertainment GmbH şirketidir. Oyunu Play Store’dan 3 TL karşılığında indirebilirsiniz.

Oyunda gerçeği aratmayan tasarımları ile inşaat makinelerinin kontrolünü ele alıyorsunuz. Toplamda 14 adet inşaat makinesi mevcut. Oyunun grafikleri de oldukça iyi zaten oyun 3 boyutlu şekilde tasarlanmış. Büyük inşaat alanlarında doyasıya mimariler yaratabilirsiniz. Başarı merdivenleri sayesinde çıraklıktan başlayarak ustalığa kadar çıkabilirsiniz.

Değişik siparişleri ile oyunda asla sıkmayan bir oyun gidişatı mevcut.

Üstelik oyundaki sesler de orjinal makinelerden kaydedilmiş gerçek sesler !

Google Play Store Linki

 

Aksiyon ve macera oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen Minecraft’ı mobil cihazınızdan da oynayabilirsiniz. Oyunun fiyatı ise 14.99 TL gibi cüzi bir rakam. Oyunda Türkçe dil desteği mevcut değil ama yine de bu eğlenmenize engel olmayacaktır. Oyunun son güncellemesi ise 26 Haziran’da geldi.

Minecraft’ı herkes bilir mutlaka. Oyunda tamamen özgürsünüz ve oyundaki malzemeler ile kendi şehrinizi yaratacaksınız. Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış durumda. Fakat akşam çöktüğündr ortaya çıkacak olan tehlikelerden korunmalısınız.

Minecraft oyunlarının detaylı incelemesi için “MİNECRAFT HAKKINDA HER ŞEY” makalemize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Google Play Store Linki 

 

Yarış oyunları kategorisinde bulabileceğimiz bu oyunun içinde ise yarış, macera, zombi yani heyecan verici her şey mevcut.

Oyunun ücreti ise sadece 0.59 TL.

Oyunda bir çöldesin ve etrafında da aç bir şekilde seni yemek için bekleyen zombiler mevcut. Amacımız ise o zombilerden kamyonumuz ile kaçmak. Bu o kadar da kolay olmayacak. Hele de kamyonun bu kadar hurdayken.

Toplamda 8 adet araç mevcut. Bunlar arasında yarış arabası ve okul otobüsü bile var. Araçların ile zombiler seni yemeden onları paramparça etmelisin. Üstelik oyundaki hikaye modu da oyundan sıkılmamanızı sağlıyor.

Bu aksiyon ve zombi dolu macera oyununu kaçırmamanızı öneriyoruz.

Google Play Store Linki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir