Farm Heroes Super Saga

Aynı cisimleri yan yana getirerek yok etme metoduna dayalı olan oyunlar, ilk olarak Candy Crush ile zirveyi gördü. Daha sonra da Farm Heroes ile yerini sağlamlaştırdı.

Farm Heroes Super Saga, Farm Heroes Saga’nın daha geliştirilmiş versiyonudur. Bu macerada meyveler çok daha büyükler, jumbo boylar. Ve yepyeni maceralarla yeni bir oyun yaratılmış.

Rakun Rancid yine bir şeyler çeviriyor. Tüm Tarım Fuarlarını kazanıp ödül paralarını da sinsice kendisine saklayarak köy hayatını bozmayı amaçlıyor. Çiftlik Kahramanları onun hile yaptığını biliyorlar ve onu yenmek için yardımını bekliyor. Süper Ürünlerin en büyüklerini yetiştirip Tarım Fuarındaki yarışmayı kazanma görevinde onlara yardımcı ol ve Rancid’in emellerine ulaşmasına izin verme.

Oyunda her bölümde farklı bir macera çıkıyor karşımıza. Ve tabi ki her oyunda olduğu gibi, oyun bölüm atladıkça çok daha zor bir hale geliyor.

Toplayabildiğin kadar Ürün toplayarak bu Muhteşem saga oyununda ilerle, sincap Fidget’ın fındıklarını toplamasına yardım et, Süper Ürünler yetiştir ve ilerledikçe heyecan verici karakterlerle tanış! Ama Rakun’a karşı dikkatli olmalısın.

Oyunu mobil cihazlarınıza ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca oyuna Facebook hesabınız ile bağlanarak da arkadaşlarınız arasındaki sıralamanızı görerek onlarla mücadele edebilirsiniz.

Tabii yine not düşmek gerekir ki oyun ücretsiz indirilse bile oyun içi satın almalardan yararlanmak için gerçek para yatırmanız gerekecektir.

İşte Farm Heroes Super Saga’yı, bir önceki oyundan ayıran özellikleri;

-100 küsür harika maceralarla dolu bölümler.

-Jumbo boy yeni ürünler.

-Heyecan verici yeni tarım fuarı.

-Yeni güçlendiriciler

Android Apk İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir