Google Play’de Haftanın Oyunları

Google Play, Android tabanlı işletim sistemlerinde uygulama ve oyunların indirebildiğimiz mağazadır. Her gün yepyeni oyunların ve uygulamaların yüklendiği Google Play’de son zamanlarda yeni neler var bunları inceleyeceğiz.

google-play-store-indir-devrim-niteliginde-yenilik-geldi-hemen-yukle

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi

Aksiyon türünde bir oyun olan EvilBane ile RPG tarzı oyunlara yeni bir soluk geliyor. Mobil cihazda oynanabiliyor olmasına rağmen üstün grafikleri ve fantastik dünyası ile kendine epey alışkanlık yaptıracak bir oyun olarak gözüküyor.

Bir savaşın 20 yıl sonrasında geçen oyunda, karanlık bir gölge olan Cennet Taşı’nın gücüne meydan okuyarak, Ceroth Krallığı’nın üzerine çöküyor. Barışın tekrar bozulması ile karşı karşıya kalan toprakları ise endişe kaplıyor. Yapmamız gereken şey ise Kuzgun’u bularak, dünyayı kurtarmasında yardım etmeliyiz. Ama Kuzgun’u, gölge tüm dünyaya yayılmadan önce yapmalıyız.

Oyunu oynayabilmek için;

CPU Dualcore 1,2GHz ve 1 gb Ram gereklidir.

Oyun ise pek çok Android oyunlarını bize kazandıran, Netmarble Games tarafından sunulmuştur.

Vainglory

Oyunda, güçlü kahramanları seçerek kontrollü dövüşler yapıyor ve evrenin en iyisi olmaya çalışıyoruz. Zaferini ilan etmen için ise, Vain kristalini yok etmen gerekiyor.

Yayınlanan ekran görüntülerinde ki gibi gerçekten de görsel açıdan bizi tatmin eden oyunda, 3’e 3 yapılan savaşlar da bizi farklı bir heyecana sürüklüyor.

Oyunda AAA stüdyolarından gelen deneyimli geliştiriciler tarafından yaratılmış olan eksiksiz bir MOBA’yı deneyimliyoruz. Bu deneyimleme sırasında ise 20 dakikalık maçlar ile yüksek tempolu savaşlar veriyoruz.

Aynı zamanda oyunda ki gerçekçi ve çok çeşitli olan ögeler ise oyundaki esnekliği artırmaktadır. Oyunda, arkadaşlarınla parti kurabilir ve ya izleyici modunda olarak maçları takip edebilirsiniz.

Oyun, Google Play’e 1 Nisan 2016 tarihinde girmesine rağmen, geliştirilmesi ile de oyun sürekli yeni maceralara yer açıyor.

Disney Crossy Road

Çıkış tarihi olan 24 Mart 2016’dan itibaren oldukça fazla indirilen ve geri dönüşleri de çok iyi olan oyunda, caddeyi ezilmeden geçmek için o bitmeyen 8 bit maceranın yeni versiyonu geliyor karşımıza.

Toy Story, Aslan Kral, Lanetli Ev, Oyunbozan Ralph gibi karakterlerle ani gelen engellerden kaçmalı ve rekor sayıda adımlar ile yolunda ilerlemelisin. Oyunda Disney ve Pixar’ın 100 den fazla figürü bulunmaktadır. Mickey, Donald, Rapunzel, Mufasa gibi çılgın karakterlerin figürlerini toplayabilirsin.

Oyunda aynı zamanda yine bu filmlerden tanıdığımız harika mekanlar, ve oynarken sizi mest edecek müzikler ile, oyunun oynanışı daha da etkileyici oluyor. Özel güçlendirmeler için ise, yoldaki kirazları toplayabilirsin.

Her bir dünya için farklı ve ayrı bir havası olan, özel temalı oyunları oyna ve üstesinden gel.

Oyun şuanda Google Play üzerinden yaklaşık 120.000.000’den fazla indirilmiştir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir