Battleborn Ön İnceleme

3 Mayıs 2016’da çıkacak olan oyun daha şimdiden hayran kitlesini toplamış gibi görünüyor.

Oyun tek ve çok oyunculu seçenekler ile çıkıyor karşımıza. Bu yeni nesil nişancı oyununda, dev bir belalı kahramanlar takımı, evrendeki en son yıldızı gizemli bir kötülükten korumak için savaşıyorlar. Yıldızı savunabilmek için, Sayborg şahin adamlardan samuray vampirlere ve makineli tüfek kullanan dev cüsseli adamlara kadar değişen çok çeşitli karakterleri ve silahları kullanmanız gerekecek. Bir yandan kendi kahramanlar takımınızı oluşturup büyütürken, bir yandan da kesip hamleleri karşılayın, koşup ateş edin, fırlatıp depar atın ve düşmanlarınızı yok etmeniz gerekecek.social-share

Oyun içerisinde 5 farklı grup bulunmaktadır. Bunlar;

-Barış Gücü

-Eldrid’ler

-Rogue’lar

-Last Light Consortium

-Jennerit İmparatorluğu

Battleborn içerisinde ayrıca hepsi birbirinden farklı özellikte olan 25 farklı karakter bulunmakta. Oyunun içerisinde devamlı bir ilerleme sistemi oluşu da oyunculara oldukça hırs kazandıracak gibi gözüküyor.

Devamlı ilerleme sistemi ise şu şekilde çalışıyor; Karakter rütbesi ve komuta rütbesi kavramları bulunmakta. Her bir kahraman rütbesini, görev ve maçlar dışında 1’den 10’a kadar yükseltebilmektedir. Ayrıca, oyuncular kendi komuta rütbelerini de yükselterek, her kahramanın faydalanabileceği eşyaların kilidini açabilirler.

Hikayesi ve özellikleri yoğun olan Battleborn, çıktığı günden itibaren oldukça sevilecek gibi gözüküyor. Grafikler bakımından da ön incelemeler olumlu yönde. Tabii bu konu da ki kesin fikirler 3 Mayıs’tan sonra belli olacaktır.

Oyun 3 Mayıs’tan itibaren Steam oyun platformu üzerinden indirilebilir olacak. Oyunun şuanda belirlenen fiyatları ise şu şekilde;

-Pre-order ön sipariş: 179,00 TL

-Digital Deluxe Pre-order: 219,00 TL

-Season Pass (İndirilebilir İçerik):59,00 TL

Oyun çıktıktan sonra indirveoyna.com adresinde bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir