Oynamanız Gereken En İyi Oyunlar

Görüntü kalitesi ve kurgusuyla sizi içine çekecek, kendinizi oyun kahramanı yerine koyabileceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, heyecanlı, gizemli ve adrenali yüksek oyunlar pc oyun tutkunları için vazgeçilmezdir. Eğer siz de bir oyun tutkunuysanız kesinlikle oynanması gereken pc oyunları listesine bir göz atın.

Call of Duty

Aksiyon oyunları içerisinde en çok tercih edilen ve bir seriden oluşan en iyi oyunlardan biridir. Görülen yoğun ilgi üzerine piyasaya ilk çıkan Call of Duty oyunundan sonra çıkan her diğer oyun, daha da geliştirilmiş ve senaryo genişlemiştir. Call of Duty serisinin son oyunu olan Advanced Warfare, uzun bir serinin getirmiş olduğu alışkanlıkları ve beklenen gelişmeleri ters köşe yaparak pc tutkunlarını heyecanlandırmayı başaran bir kurguyla sunulmuştur.

oynamaniz-gereken-pc-oyunlari

2003 yılında ilk oyunu piyasaya süren firma, o zamandan bugüne değişen ve gelişen toplumu da göz önüne alarak son çıkan oyunu ile birlikte piyasaya sürdüğü tüm oyunlarında modern çağa uygunluğu ve beklentileri karşılama konusunda başarılı bir sonuç elde etmiştir. Call of Duty birçok platformda oyun tutkunları tarafından sevilerek oynanmaya devam ediyor. Siz de kendinize, kesinlikle oynamanız gereken pc oyunları listesi hazırlarken Call of Duty serisini incelemeyi unutmayın!

Dragon Age 2

Aksiyon, macera kategorisinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri olan Dragon Age, 2014 yılında en iyi video oyunu ödülü alarak başarısını bir kez daha kanıtladı. Senaryosu ve kaliteli çevre görüntüleriyle adeta sizi içine hapsedecek olan oyun, kesinlikle oynamanız gereken pc oyunları listenizde baş sıralarda yer almayı hak ediyor. Dragon Age serisi, Origins, Dragon Age II  ve Inquisition oyunlarından oluşuyor. Seriyi en baştan oynamak, oyun dünyasını tanımak ve daha iyi adapte olmanızı sağlamak açısından size bir avantaj sağlar. Serinin son oyunu olan Inquisition, çevre düzenlemesi, senaryoda geliştirilen oyun taktikleri ve seslendirmeleri ile size bambaşka bir macera deneyimi yaşatacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir