Sıradan Oyunların Yerini Evden Kaçış Oyunları Aldı

Bowling, bilardo, carting gibi oyunların yerini artık son zamanlarda değişik konseptler ile gençlerin ilgisini çeken korku oyunları aldı. İşte son zamanların en iyi 10 evden kaçış oyunu.

kacis-oyunlari

10) Tuzak

Otel California ve Büyük Soygun olmak üzere iki farklı konsepte sahip bu oyun sizi adeta macera dolu 1 saat yaşatıyor. İçerik ve tasarım olarak en kaliteli oyunlardan biri olan Tuzak son dönemde en gözde kaçış oyunlarından bir tanesi.

http://tuzak.com/

 

9) Kusursuz Kaçış

Halka filminden uyarlanan bu konseptle korku dolu bir saat sizleri bekliyor. Korku filmlerinden fırlamış hissi uyandıran bu evde unutamayacağın dakikalar yaşayacaksın.

http://www.kusursuzkacis.com/

 

8) Escape

Size ayrılan 60 dakikalık süre içerisinde ekibinizle işbirliği içerisinde olarak konuya odaklanmanız ve çok dikkatli olmanız yeterli. Farklı olay örgüsüyle sizi gerilim dolu bir filmin baş karamanı yapacak bu evde ürperirken çok eğleneceksiniz.

http://www.excape.com.tr/#main

 

7) Haunting House Game

Palyaçoları sevenlere müjde. Palyaçoların konu oldu bu evden kaçış oyunu sizleri bekliyor. Ancak bu palyaçolar sizin bildiklerinizden biraz farklı. Etrafa neşe değil korku saçıyorlar. 

http://www.hauntinghousegame.com/

 

6) Korku Kapanı

 Doğaüstü olaylara inananlardansanız ekibini topla ve Korku Kapanı’na gel. Burada inanılmaz olaylara şahit olacaksın.

http://www.korkukapani.com/

 

5) Lock Hunt

1 saat içerisinde kilitli kaldığın laboratuvardan çıkabilirim diyorsan bu heyecanı sende yaşamalısın.

http://lockhunt.com/

 

4) Paranoya

Sizde filmlerde gördüğünüz cinayetleri çözen baş kahramanların yerinde olabilir, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Unutmayın vakayı çözmek için süreniz kısıtlı.

http://www.paranoyaoyunu.com/

 

3) Kriptomania

Şifrelerle, belgelerle, teorilerle aranız iyiyse, bunu ancak ben ve ekibim çözer diyorsanız bu kaçış oyunu ile tamamen zekanın sınırlarını zorlayacaksınız.

http://kriptomania.com/

 

2) Escape İstanbul

ABD Büyük Elçisi’nin gizli odasındasın. Ölü bir sekreter var. Polisiye tadında bir macera seni bekliyor. Tüm yeteneklerini kullanmanın tam vakti.

http://www.escapeistanbul.com.tr/

 

1)Kadıköy Tımarhanesi

Kadıköy Tımarhanesi akıllarda yer edecek olay örgüsü ile sizlere ürkütücü bir hikâye sunuyor. Oldukça ilgi çeken bu oyunda geçirdiğiniz dakikalar hafızalarınıza kazınacak.

http://kadikoytimarhanesi.com/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir