Pro Evolution Soccer 2016’nın Ücretsiz Versiyonu Yolda

Konami’nin yapımcısı olduğu ve futbol video oyunlarının tartışmasız en iyisi olan PES 2016’nın ücretsiz versiyonu geliyor. 8 Aralık 2016 tarihinde sunulacak olan ücretsiz versiyonu, PES tutkunları heyecanla bekliyor.

pes

Demo Tadında:

Öncelikle, Konami’nin PES 2016 için piyasaya sürülecek versiyon, tam sürüm değil. Bu versiyonun içeriğinde 7 takım olacağı tahmin ediliyor ve bu takımların muhtemelen, Barcelona, Milan, Bayern Münih, Roma ve Juventus gibi takımlardan oluşacağı tahmin ediliyor. PES 2016’nın bu versiyonunda takım sayısı sınırlı olmasına rağmen, size yeni oyunu ile eğlence vakit geçirmenizi sağlıyor.

Neden Ücretsiz:

Konami PES 2016’yı ücretsiz olarak piyasaya sunarak, My Club versiyonunu tanıtıp bu moda dikkat çekmek istiyor. Bu versiyon PES 2016’ın yeniliklerinden biridir, kısaca çevrimiçi oynanan bu versiyonda kendi takım ve taktiğiniz ile gerçek oyuncularla maçlar yapıp puan kazanıyorsunuz. Bu versiyon oyundaki heyecanı ikiye katlıyor. My Club versiyonunu ön plana çıkarmak amacıyla da Konami PES 2016’nın ücretsiz versiyonunda 7 takım ile birlikte bu moda girip çevrimiçi maçlar yapmanızı sağlıyor. bir nevi sizlere sunduğu ücretsiz versiyon aracılığıyla yeni özelliğini de tanıtıyor.

Platform:

PES 2016 ücretsiz modun Playstation 3 ve Playstation 4 platformları için hazırlandığı açıklandı. Xbox için yaklaşık 2 ay içerisinde ücretsiz versiyonun hazır olacağı tahmin edilirken, diğer platformlar için ücretsiz versiyonun hazırlanıp hazırlanmayacağı belirsizliğini koruyor.

Sistem Gereksinimleri ve Oyunu İndirmek için Tıklayınız

Pro Evolution Soccer 2016’nın Ücretsiz Versiyonu Yolda” üzerine yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir