Orta Seviyede Ki Bilgisayarların Kaldırabileceği Oyun

ORTA SEVİYEDE OYUNLAR

Teknoloji geliştikçe evlerimizdeki bilgisayarlar da gelişiyor ve sürekli bilgisayar yenileyerek güncel donanıma sahip olmak istiyoruz. Ama bu işe bir yerde dur diyen kişiler de yok değil tabii. Eğer son teknolojiyi takip etmekten yorulduysanız, bu kez çocuklarınız bile istediği oyunları oynayamaz hale geliyor. Çocuklarınız için bile yeni bilgisayar almak istemiyorsanız o zaman eski oyunlarla çocukları eğlendirmek gerekiyor. İşte çocukları eğlendirecek, orta seviyeli bilgisayarın kaldırabileceği oyunlar. O kadar ki hesap makinesi gibi bilgisayarlarda bile çalışabilecek oyunlar bunlar:

orta-seviyediki-oyunlar

  1. Hotline Miami: polisiye bir oyun. Özellikle bulmaca çözmeyi seven kişiler için uygun bir tercih olabilir. Sonuçta cinayete kurban gitmiş kişileri bulacaksınız.
  2. To The Moon: Uzay maceraları için bir oyun. Aslında bildiğiniz saraydan kız kaçırma hikayesi ama ayda geçiyor.
  3. Braid: eskiden oynardık. Süper Mario kardeşler vardı. Süper Mario benzeri bir oyun. Atla, zıpla ve hedefe ulaş.
  4. Bastion: bir felaket sonrası yıkılmış olan Bastion şehrini tekrar inşa etmeye çalışır iken pek çok tehlikeyi atlatmak durumunda kalıyorsunuz. Tehlikeleri aşarak Bastion şehrini tam da istediğiniz gibi yeni baştan kurmaya çalışıyorsunuz.
  5. Shovel Knight: platform aksiyonu türünde bir macera oyunudur. Oyun yapılan istatistiklerde %87 oranında olumlu yorum almış video oyunudur.

orta-seviyedeki-bilgisayarin-kaldiracagi-oyun

Kısacası orta seviyeli bilgisayarların kaldırabileceği, eğlenceli oyunlar hala var. Yeter ki siz isteyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir