Metrobüs Artık İos Cihazlarda

METROBÜS HAVANA”  APPSTORE’DA!

İstanbul’da yaşayan ve toplu taşıma araçlarını kullanan neredeyse çoğu insanın aktif olarak kullandığı havasız insan aracı metrobüs! Aslında yapılış amacı olarak çok önemli hizmetler veren bu toplu taşıma aracı ne yazık ki şu anda mecburi eziyetten öteye gidememekte. Ama yine de bu özelliğini def etmeye çalışan ve akıllı telefonu daha aktif kullanmaya yarayan uygulamalar geliştirilmektedir. Çoğu platformda geliştirilen ve insanların kullanımına sunulan bu uygulamalar son olarak İOS platformuna da çıkmış bulunmakta.

metrobus-artik-ios-cihazlarda

HABANA METROBÜS

Metrobüs kullanımı kolaylaştıran insanlara kullanabilecekleri alternatif yollar gösteren bu uygulama oldukça kişi tarafında kullanılmaya başlanmış. Toplu taşıma için rehber görevi gören bu uygulama insanların işlerine, okullarına, yetişmeye çalıştıkları yere en kısa yolları göstererek çok büyük fırsatlar sunmaktadır.

appstore

DURAK İSİMLERİ İLE BERABER BU UYGULAMADA!

          Metrobüs ve toplu taşıma araçlarının duraklarını ve isimlerini bulabileceğiniz, alternatif rotalarla size kolaylıklar sunacak olan bu uygulamada geniş çapta bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Çağımızın büyük alışkanlıklarından biri olmuş olan akıllı telefonlar artık insanlar için daha faydalı işlevler ortaya koymaktadır. Habana Metrobüs uygulaması diğer pek çok öğretici ve bilgi verici uygulamalar gibi insanlığın hizmetine sunulmuş ve İstanbulluların çok sevebileceği bir uygulama haline gelmiş. Tabi özel araçları bulunan insanlara da küçük bir öneride bulunmak gerekirse, trafiğin çok büyük seviyelere çıkmasını istemiyorsanız sizde toplu taşımaları ve bu uygulamaları kullanınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir