Fifa ve Pes’i Unutun,Kick-Off Geri Dönüyor

FIFA ve PES’i Unutun; Kick Off Geri Dönüyor. 80’li yılların en çok tutulan futbol oyunu, sizi nostalji sitelerinden çıkarıp Playstation 4 ve PS Vita’ya götürüyor.

Amiga Emülatörlerinize Elveda Diyebilirsiniz

kick-off-geri-donuyor

FIFA ve PES’i Unutun; Kick Off Geri Dönüyor. Yeni versiyonda 30 yıllık tadı bulacağınızı da söyleyebiliriz, tabi eğer 80’lerde birkaç joystick kırdıysanız. Çünkü oyunun yenisinde de eskisi gibi top kontrolü zor, üstelik şut ve paslar yardımsız, yani topun şiddeti ve yönü %100 sizin insiyatifinizde.

Dino Dini Açıkladı

Kick Off serisinin yaratıcısı, “Kick Off Revival” adı altında beklenen oyunun 3D motor ve analog kontrol içereceğini söylüyor. Zamanında tek başına ve sıfır bütçeyle büyük şirketleri geride bırakmış olan bu önemli isim, bugün Sony’den aldığı davet ve yardımla tekrar aynı hedefe oynuyor. FIFA ve PES’i Unutun; Kick Off Geri Dönüyor.

Bu Sefer Daha da Keyifli

kick-off-oyun-bilgileri

80’li yıllarda kullanılan kontroller dijital olduğu için keskin şekilde 8 yöne gidilebiliyordu. Bugünki analog PS4 kontrolleri oyuna çok şey katacak. Kick Off ruhunu koruyacak olan yeni versiyonda da eskisi gibi topun bütün hareketini kontrol edebilmek, analog ortamda çok daha keyifli ve heyecanlı olacak. Ve aynı gerçek futboldaki gibi; yetenek sizi hep ön plana çıkaracak.

PlayStation resmi blog sayfasında yapılan açıklamada, yeni oyunun 2016 yılında PlayStation 4 ve PS Vita için hazır olacağını duyuruldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir