En Çok Oynanan 10 Korku Oyunu

Oyun kullanıcılarının en sık tercih ettikleri korku oyunları çok sayıda olup bazı oyunları diğerlerine göre daha sık oynanmaktadır işte en çok oynanan 10 korku oyunu.

korku-oyunlari

SLENT HİLL 2

Yaratıcı canavar tasarımları ve etkili oyun kullanımlarının birleşimi ile kullanıcılara keyif dolu anlar yaşatan oyun, korkmak isteyen oyun severlerin en ideal oyunlardandır. Ürpertici Akira Yamaoka müziği de eklenince oyun korku ve keyif dolu bir hale geliyor.

SANİTARİUM

Korku oyunları dünyasının en çok oynanan 10 korku oyunu arasında yer bu oyun macera dolu yapısıyla dikkat çekiyor.

AMNESİA THE DARK DESCENT

İsveçli firma Frictional Games’şn oyunu kısa sürede kendine oyun dünyasında sağlam bir yer edindi. Sahip olduğu yere ulaşmasında en büyük pay indie korku akımını başlatarak  Amnesia the Dark Descent oyununa aittir.

RESİDENT EVİL 2

Seri oyun olarak piyasaya zaman aralıklarıyla sürülen en özel serisi olan Resident Evil 2 aynı zamanda korku oyunları dünyasında da özel bir konuma sahiptir.

SYSTEM SHOCK 2

System Shock 2 oyunu sağaldığı gerilim ve aksiyon ortamı ile en çok oynanan 10 korku oyunu arasında kendine yer buldu. Ürpermek, kormak ve gerilemek artık bu oyun ile daha üst seviyeye çıktı.

Diğer korku oyunlarını belirtecek olursak, Fatal frame ıı: Crimson Butterfly, Pahnatsmagoria, Clive bander’s Undying, Dead Space, Slender: The Eight Pages oyunlarından söz edebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir