Gta 5’in Yeni Detayları

Gta 5 daha çıkmadan oyun hakkında bir çok sürpriz yayınlayarak dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Öncelikle oyunda hayvanların olacağı biliniyordu. Bu hayvanlar ise Vahşi geyikler, dağ keçileri, tavşanlar, sincaplar, kaplumbağalar, ayılar, köpek balıkları ve fareler ve daha fazlası olacak.

Önceki oyunlarda olduğu gibi karakterler istedikleri yerde istediği gibi rahat dolaşamayacak. Çünkü oyunda çakal ve kurt gibi bir çok hayvan karakterler için tehdit yaratıyor. Aynı zamanda oyunda inek de yer alıyor. İneği genellikle kırsal bölgelerde görebilirsiniz.

Oyunda bu kadar çok özelliğe ek olarak bıçağınız ile köpek balığı avlama gibi bir çok şeyde yapabileceksiniz. Bununla birlikte avlama başarınızı yükseltecektir.

Aynı zamanda deniz altında batmış yerler dahi bulunuyor. Petrol kuleleri, batmış gemiler, hava araçları gibi bir çok şey batmış şekilde sizi deniz altında bekliyor olabilir.

Polislerden artık bu oyunda kullanıcılara rahat yok. Çünkü polisler tarafından aranırken okyanusa girdiğiniz anda polislerde sizinle birlikte yüzerek peşinizi bırakmayacak.

Oyunda silahların seviyesi keskin nişancı dürbünü, kırmızı nokta lazeri, taktiksel ışık, susturucu gibi aşamalarda yükseltilebilecek. Avlanırken kamufle olmak için silahınızın rengini de değiştirebilirsiniz.

Bir sevindirici haber ise oyunda 200’ün üzerinde araç (uçaklar, bisikletler, spor araçlar, treyler ve tank gibi) sizi bekliyor.

Araçları zevkinize göre de tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda Social Club üzerinde modifiye araçlarınızı sergileyebilirsiniz.

Saat, bileklik ve çeşitli aksesuarlar olmak üzere 30’dan fazla kıyafet ve 15’ten fazla saç tipi ile dövme dikkat çekiyor.

Bir güzel haber ise zor görevlerin yer aldığı zamanlarda paralı asker, hacker, keskin nişancı ve dolandırıcı gibi kişileri takımınıza dahil edebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir