Just Cause Oyun İncelemesi

Just Cause Oyun İncelemesi
Just Cause Oyun İncelemesi

Gta oynayanlar bu oyunu oynarken yadırganmayacaklardır. Çünkü oyunda yaptığınız bazı şeyleri gta oyununda da yaptığınızı görebilirsiniz. Oyun için pek fazla gerçekçi olmuş denilemez ama yinede güzel ve aksiyo

n dolu bir oyun olduğununda altını çizmeden geçmemeliyiz.
Oyunun yapımcısı olan İsveç’li Avalanche şirketinin Just Cause oyunu için konusuda şöyle;
Rico ile ekibi, San Esperito adlı bir tropikal ülkeye CIA tarafında diktatör lideri görevinden almak için gelirler. Oyunun girişinde helikopter ile bir yere gelmektesiniz ve paraşütle aşağıya ineceksiniz.

Just Cause Oyun İncelemesi
Just Cause Oyun İncelemesi

1024 m2 bir alanda geçen oyunda kimi zaman görevlerinizi şehirde yapacak, kimi zaman kasabalarda ve kimi zaman ise havada, denizde yapacaksınız. Bir çok araba ile silahlar da bulunmaktadır. Oyunda bir çok küçük görevler sizi bekliyor olacak ve aynı zamanda bir diğer göreviniz ise adaya özgürlük getirmek olacak.
Oyun oldukça uzun değil. Oyunu bitirmek için 21 görev yapmanız yeterli olacaktır. Eğer iyi bir oyuncu iseniz oyunu 5-10 saatte bitirebilirsiniz.
Rico görev yaptıkça çetelerin güvenini kazanacaktır. Daha fazla araba, ev ve silah gibi şeylerinde sahibi olacak.
Oyuna yapılan yorumları ve incelemelere bakıldığında oyun daha çok oyun konsolları için yaratılmış denilebilir. Çünkü PC üzerinde oynamak oldukça zor ama oynanmayacak kadarda değil. Eğer oyundan tat almak ve PC başında oynarken sinirlenmek istemiyorsanız bu oyunu oyun konsolu ile oynamanız daha iyi olacaktır.

Just Cause Oyun İncelemesi
Just Cause Oyun İncelemesi

Oyununun konusu ve içeriği pek fazla sevilmesede grafik yönününden oyuna aynı şeyler denilemez. Çünkü oyunda grafik oldukça güzel işlenmiş bazı hataları olsa dahi. Gerçekçilik yönünden normal bir seviye Just Cause.
Grafik için yapılan güzel yorumların daha fazlasını sesler için söyleyebliriz. Oyunda kullanılan sesler sizi oyuna sürükleyebilir.
Oyun genel hatları ile iyi denecek seviyede. Sevilen oyunların karışımı olan Just Cause güzel bir oyun. Hataları olsada hatalar o kadarda büyük değil ve oyun oynanmayacak gibi de değil. Her oyunda hata olabileceğinide unutmamalıyız.

Just Cause Oyun Görselleri

Just Cause Oyun Videoları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir