Midnight Club: Los Angeles Oyun İncelemesi

Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles

Her yaptığı oyunlarla gönüllerde baş köşeyi kapan oyun firması Rockstar’ın oyunları sadece Gta oyunundan ibaret olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Bir çok oyun firmasında farklı olarak az ama kaliteli ve herkesin dilinden düşmeyecek oyunlar yapmayı başarıyorlar. Her yaptığı oyunda olduğu gibi Midnight Club: Los Angeles oyununda harika bir yapım gerçekleştirdiği tartışılmaz bir konudur.
Oyunun konusu yarış üzerine kurulmuş ve harita üzerinde yarışmak istediğiniz yeri seçip yarışa başlayabilirsiniz. Harita görünümü harika yaratılmış diyebiliriz. Haritaya geçişlerde bulunduğunuz yerden haritaya doğru uzaklaşma hareketi yapan oyun sizi adete büyülüyor. Rockstar’ın her oyununda olduğu gibi bu oyununda da efektler harika diyebiliriz. Harita üzerinde aynı zamanda yarışların zorluk seviyelerini renkler ile görebilirsiniz.

Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles

Oyunda o kadar değişik modlar varki size ait olmayan bir emanet araba dahi kullanıyorsunuz ve bu emanet arabayı sizden istenilen yere hemen götürmeniz gerekebiliyor. Yarış yaptıkça saygınlık ve para elde ediyorsunuz. Para ilede isterseniz arabanızı modifiye edebilir veya isterseniz yeni arabalar alabilirsiniz.
Oyunda size ait özel yetenekler var. Bu özel yetenekler ile etrafınızdaki araçları sizden uzaklaştırabilir, yol üzerinde diğer araçların size yol vermesini sağlayabilirsiniz veya bir yere çarptığınız zaman hızınızı kaybetmeyebilirsiniz. Oyun sırasında etrafınıza çık dikkat edin. Çünkü aniden bir yere çarpabilir ve diğer araçların size fark atmasını sağlayabilirsiniz.
Oyunda lisanslı olarak ünlü araç markalarının araçlarından 43 araba ve 3 motor bulunuyor. Klasik, spor, egzotik ve lüks olmak üzere ayırmış kategoriler bulunuyor. Eğer bu kategorilerin herhangi birinde yarışmak isterseniz mutlaka o kategorinin arabasından sizde olması gerekli.
Los Angeles’ta geçen bu oyun tamamen Rockstar’ın her oyununda olduğu gibi çok gerçekçi. Normal hayattan bir çok markada oyun içerisinde yer alıyor. 24 saat zaman uygulamasının işlendiği oyunda sokaklarda insanlara rastlamak mümkün.

Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles

Zaman zaman yağmur yağma gibi bir çok hava durumu gerçekleşiyor. Oyunu inceleyenler ve oynayanların yorumlarına göre araçlar üzerinde pek bir farklılığa gidilmediği görülüyor. Fakat oyunda bir çok güzellik varken küçük hatalar görmezlikten gelinebiliyor. Oyun içerisinde 67 adet bulunan şarkı ile kendinizi oyuna kaptırabilir ve oyunun içinde hissedebilirsiniz. Rockstar oyunlarının vazgeçilmezi polislerde gelişmeler görülüyor. Yapay zekaları oldukça iyi seviyede. Oyunda live modu bulunmakta. Modlar ile 16 kişi ile oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu anlatmak bitirilemeyeceğini söyleyerek bütün oyun severlerin bu oyunu oynamalarını öneririz.

Midnight Club: Los Angeles Oyun Görselleri

 

 

 

 

 

Midnight Club: Los Angeles Oyun Videoları (Kullanıcıların Paylaştıkları)


Midnight Club: Los Angeles Oyun Duvar Kağıtları

Midnight Club: Los Angeles Avatarları

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir